سکانس سریال پایتخت شستن نقی توسط مرده شور در قسمت اول سری چهارم | فیلم

سکانس شستن نقی توسط مرده شور در قسمت اول سری چهارم پایتخت

سکانس سریال پایتخت شستن نقی توسط مرده شور در قسمت اول سری چهارم که نقی معمولی (محسن تنابنده ) بخاطر یک شرط بندی به غسال خانه رفته و مرده شور تنش را شسته و فیلم می گیرد تا به همه نشان دهد , تا اثبات کند که سر حرفش بوده است و بدین شکل پدر خودش بابا پنجعلی (علیرضا خمسه ) را هم زن بدهد.

پس از پایان یافتن سری سوم این سریال به تهیه کنندگی الهام غفوری و کارگردانی همسرش سیروس مقدم زمزمه هایی برای ساخت سریال پایتخت ۴ آغاز شد. این سریال یک تا سه که در ایام تعطیلات نوروزی سال های ۹۰ ،۹۲ و ۹۳ از شبکه اول سیما پخش شده بود آن چنان محبوبیت و رضایتی را برای بینندگان رقم زده بود که بارها از شبکه های مختلف سیما به بازپخش آن پرداختند. محسن طنابنده نویسنده سریال بارها اعلام کرده بود که به دلیل استحکام و قوام شخصیت ها و موضوع داستان امکان ساخت سریال تا سری ۱۰۰۰۰ هم وجود دارد.

در سری چهارم سریال پایتخت همانند سه گانه قبلی پایتخت بازیگران ثابتی همچون علیرضا خمسه ( بابا پنجعلی)، محسن تنابنده ( نقی معمولی) ، احمد مهرانفر (ارسطو) و ریما رامین‌فر (هما) حضور دارند.

 

(۵۰۶)

507
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>