سکانس سریال پایتخت شستن نقی توسط مرده شور در قسمت اول سری چهارم | فیلم

[mono_ir_video id=”84507″ qualities=”360,480,720,1080″]

سکانس شستن نقی توسط مرده شور در قسمت اول سری چهارم پایتخت

سکانس سریال پایتخت شستن نقی توسط مرده شور در قسمت اول سری چهارم که نقی معمولی (محسن تنابنده ) بخاطر یک شرط بندی به غسال خانه رفته و مرده شور تنش را شسته و فیلم می گیرد تا به همه نشان دهد , تا اثبات کند که سر حرفش بوده است و بدین شکل پدر خودش بابا پنجعلی (علیرضا خمسه ) را هم زن بدهد.

پس از پایان یافتن سری سوم این سریال به تهیه کنندگی الهام غفوری و کارگردانی همسرش سیروس مقدم زمزمه هایی برای ساخت سریال پایتخت ۴ آغاز شد. این سریال یک تا سه که در ایام تعطیلات نوروزی سال های ۹۰ ،۹۲ و ۹۳ از شبکه اول سیما پخش شده بود آن چنان محبوبیت و رضایتی را برای بینندگان رقم زده بود که بارها از شبکه های مختلف سیما به بازپخش آن پرداختند. محسن طنابنده نویسنده سریال بارها اعلام کرده بود که به دلیل استحکام و قوام شخصیت ها و موضوع داستان امکان ساخت سریال تا سری ۱۰۰۰۰ هم وجود دارد.

در سری چهارم سریال پایتخت همانند سه گانه قبلی پایتخت بازیگران ثابتی همچون علیرضا خمسه ( بابا پنجعلی)، محسن تنابنده ( نقی معمولی) ، احمد مهرانفر (ارسطو) و ریما رامین‌فر (هما) حضور دارند.

 

(908)

909
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>