حضور بهنوش بختیاری و پدر و مادرش در شب یلدا | فیلم

[mono_ir_video id=”84088″ qualities=”360,480,720,1080″

حضور بهنوش بختیاری و پدر و مادرش در شب یلدا

حضور بهنوش بختیاری و پدر و مادرش در شب یلدا و تولد پدرش در همین شب که در مقابل تلویزیون به پدرشان تبریک گفتند.بهنوش بختیاری در بیمارستان اقبال تهران به دنیا آمد و اکنون ساکن شهرک ژاندارمری است و متُاهل می باشد .

پدرش بختیاری و مادرش تهرانی است. بهنوش عضو آخر یک خانواده 6 نفری است. یک خواهر و دو برادر بزرگ تر از خود دارد که هر سه متاهل هستند.

بهنوش بعد از گذراندن تحصیلات ابتدایی و راهنمایی و دبیرستان وارد دانشگاه آزاد شد آن هم در رشته مترجمی زبان فرانسه و این رشته را تا گرفتن مدرک کارشناسی در واحد تهران مرکز گذراند.تاریخ تولد:1354/2/29
محل تولد:تهران.در تیرماه 1378 با محمدرضا آرین نویسنده ی کارهای طنز مهران مدیری ازدواج کرده و از زندگی خود بسیار راضی است.

بهنوش بختیاری قبل از بازیگری به عنوان منشی صحنه به سینما وارد شد.

در کنار آن در مدرسه رسام هنر یک دوره یک ساله تئاتر را هم زیر نظر خانم مهتاب نصیر پور گذراند. سرانجام سال 13755 در مجموعه هوای تازه ساخته آقای محمد رحمانیان بازیگری را آغاز کرد و به عرصه جدیدی در دنیای سینما وارد شد و جزو بازیگران محبوب و پر کار کشورمان محسوب می شود.

 

(15)

16
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>