قسمت پایانی سریال تلویزیونی ماه و پلنگ | فیلم

قسمت پایانی سریال تلویزیونی ماه و پلنگ

قسمت پایانی سریال تلویزیونی ماه و پلنگ از شبکه ۳سیما پخش شد , در این قسمت کتایون , زنی که بخاطر کینه ورزی قصد پاشیدن یک زندگی را داشت و با ترفندی وارد زندگی یک مرد زن دار شد و ذات و نیت کثیفش را پنهان کرد ولی از آنجا که ماه پشت ابر نمی ماند خدا او را برای اطرافیان آشکار کرد و از خدا طلب مغفرت نکرده و با این بار گناه دار فانی را وداع گفت .

بازیگر مرد و زن اصلی این سریال دیدنی شاهرخ استخری و بیتا سحر خیز بودند که داستان حول محور این دو می گذشت .

شاهرخ استخری فارغ التحصیل مهندسی صنایع می باشد.

وی پس از اتمام تحصیلات آکادمیک خود با حضور در تئاتر اسب ها به کارگردانی محمد رحمانیان در سال ۸۲-۱۳۸۱۱ گام بر عرصه ی هنــر نهاد و سپس یک دوره ی بازیگری زیر نظر مهتاب نصیرپور و پیام دهکردی و هدایت هاشمی گذراند.

و نقطه ی عطف همه ی فعالیتهایش که سریال “دل نوازان” است و بعد از آن “فاصله‌ها” جایگاه خویش را در میان مخاطبانش یافت.

او می‌گوید: مسیر هنری ام با بازی در سریال “دل نوازان” تغییر کرد. البته ورودم به دنیای بازیگری را مدیون علیرضا امینی هستم. او هم اکنون متاهل است و دارای یک فرزند دختر بنام پناه می باشدو بیتا سحرخیز متولد ۲۱ آذر ماه ۱۳۶۱ در تهران می باشد.او فارغ‌ التحصیل رشته کارشناسی دبیری از دانشگاه تاکستان است.
وی فعالیت سینمایی خود را از سال ۱۳۸۵ با فیلم نسکافه داغ داغ آغاز کرد.وی پیش از این نیز در کلاس های بازیگری امین تارخ نیز شرکت کرده بودبیتا سحرخیز تا کنون ازدواج نکرده است و مجرد می باشد.

 

 

(۶۷)

68
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>