کلیپ آواز خواندن امیرحسین آرمان (بازیگر) در برنامه تلویزیونی مثبت | فیلم

[mono_ir_video id=”83988″ qualities=”360,480,720,1080″]

کلیپ آواز خواندن امیرحسین آرمان (بازیگر) در برنامه تلویزیونی مثبت| فیلم

کلیپ آواز خواندن امیرحسین آرمان (بازیگر) در برنامه تلویزیونی مثبت, با مجری گری علی ضیاء .

امیر حسین آرمان ,متولد 14 آبان ماه 1361 در تهران می باشد.

در سال۱۳۸۱ بود که با شرکت در کلاس‌های مرحوم مصطفی اسکویی فن بازیگری را آموخته و سال ۸۳ بود که به‌طور حرفه‌ای وارد عرصه سینما شدم.

(ازدواج به سبک ایرانی ) کاری از حسن فتحی نخستین فیلمی بود که در آن نقش‌آفرینی کردم.

امیرحسین آرمان درحالی از (ازدواج به سبک ایرانی ) اولین کار سینمایی خود می‌گوید که نگاهی به کارهای او درهشت سال فعالیت هنری نشان می‌دهد سال ۸۵ (هدف اصلی ) سال ۸۶ (صدسال به این سالها) سال ۸۷(امشب شب مهتابه ) سال ۱۳۸۸ (بیداری رؤیاها) و (برف روی شیروانی داغ) سال ۱۳۸۹ در دو فیلم (یه حبه قند)و (من مادر هستم ) سال ۹۰ نیز در فیلم (دوباره باهم ) نقش‌آفرینی کرده است.

پس از نیر در فیلمهای سینمایی “بشارت به یک شهروند هزاره سوم” , نازنین ,شیفت شب , داره صبح میشه , خبر خاصی نیست (93) و فیلم آنها حضور داشته است.

وی همچنین در سریالهای کلاه پهلوی ,سرزمین کهن ,زخم ,پیدا و پنهان  نیر به ایفای نفش پرداخته است و این شب ها با نقش شهریار کامفر در سریال کیمیا به کارگردان جواد افشار که از شبکه آی فیلم در حال باز پخش است ,حضور دارد.

وی در سال 95 نیز در سریال پریا به کارگردانی حسین سهیلی زاده در نقش کیوان به عنوان یکی ازز کاراکترهای اصلی داستان به ایفای نقش پرداخته است.

 

(151)

152
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>