سکانس تُاثیر گذار قسمت پایانی سریال تلویزیونی پایتخت | فیلم

[mono_ir_video id=”83970″ qualities=”360,480,720,1080″

سکانس تُاثیر گذار قسمت پایانی سریال تلویزیونی پایتخت

سکانس تاُثیر گذار قسمت پایانی سریال تلویزیونی پایتخت که نقی در حین کشتی گرفتن با کشتی گیر روس , روح مادر مرحومش را در کنار بابا پنجعلی می بیند و انرژی و انگیزه اش برای کشتی دو چندان می شود.

مجموعهٔ تلویزیونی پایتخت به کارگردانی سیروس مقدم است که در نوروز ۱۳۹۳ از شبکه ۱ سیما پخش شد. فیلمنامه سریال پایتخت ۳ به سرپرستی محسن تنابنده نوشته شده .

موضوع داستان این سری پایتخت 3 نقی خانه‌ای را می‌سازد و ارسطو به قصد ازدواج در این خانه مراسمی می‌گیرد که خانه فرومی ریزد چند ماه بعد (ارسطو در ازدواج ناکام می‌ماند) ارسطو کامیونی مجهز می‌خرد و در ترکیه با دختری چینی قصد ازدواج می‌کند نقی نیز در خانه بهبود (شوهرخواهر) زندگی می‌کند .

بهبود نیز برای دفاع از پلنگی تیر می‌خورد نقی بیاد دوران جوانی در مسابقه کشتی پیشکسوتان شرکت کرده و دوم می‌شود و باعث افسردگی وی می‌شود بهبود که در کمرش تیری وجود دارد و اکنون نزدیک نخاع او است و برایش خطر افلیج شذن یا مرگ دارد باید به تهران رود ولی خانواده اش چیزی دیگر را بهانه می‌کنند از آن سو چو چانگ (راحله چانگ) زن چینی ارسطو به تهران می‌آید .

نفر اول مسابقات نیز مصدوم شده و نقی جایش را می‌گیرد ولی به اصرار هما او را باخبر نمی‌کنند از سوی دیگر از بهبود برای جشن بهر برداری از لباس تیم ملی دعوت کرده و او شرکت می‌کند و بعد عمل شده و سالم می‌ماند نقی نیز می‌فهمد که باید در مسابقات شرکت کند و به تمرین می‌پردازد که درنهایت قهرمان جهان می‌شود.

بازیگران این سریال پر بیننده تلویزیونی :محسن تنابنده(نقی),ریما رامین‌فرهما (همسر نقی)علیرضا خمسه(بابا پنجعلی),احمد مهرانفر(ارسطو),مهران احمدی(بهبود شوهرخواهر نقی),منگ هان ژانگچو چانگ (همسر ارسطو),هومن حاجی عبداللهی(رحمت),هدایت هاشمی(اوس موسی),امیر جعفری(امیر جعفری),نسرین نصرتی(فهیمه خواهر نقی)سارا فرقانی اصل (سارا دختر نقی)نیکا فرقانی اصل(دختر نقی).

 

 

(106)

107
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>