تیزر سریال لیسانسه ها کاری از سروش صحت | فیلم

[mono_ir_video id=”83949″ qualities=”360,480,720,1080″]

تیزر سریال لیسانسه ها کاری از سروش صحت

تیزر سریال لیسانسه ها کاری از سروش صحت

که قرار است هر شب ساعت 20:45 از شبکه سه پخش گردد

سریال«لیسانسه ها» را که سروش صحت با تمرکز یک ساله همراه با ایمان صفا نوشته است، قصه ای طنز در موقعیت های مفرح دارد. امیرحسین رستمی،بهنام تشکر، بیژن بنفشه خواه، رویا میرعلمی، هوتن شکیبا، امیر کاظمی و چند بازیگر چهره و اصلی دیگر در این مجموعه حضور دارند.
سریال «لیسانسه ها» به شکل متمرکز در ساختمانی حوالی مرزداران فیلمبرداریرشده  که البته چند لوکیشن خارجی از جمله بانک، گل فرشی، آزمایشگاه و…نیز به آن اضافه شده است. خسرو دادگر مدیر تصویربرداری این سریال و وحید مرادی مدیر تولید پروژه است.

کارگردان سریال «پژمان» و «شمعدونی» که بیش از این در سریال، «ساختمان پزشکان» نیز با بهنام تشکر و بیژن بنفشه همکاری داشته می رود تا با این مجموعه تجربه جدیدی را در ژانر طنز تلویزیون به کارنامه اش اضافه کند. نکته جالب در ساخت سریال «لیسانسه ها» برمی گردد به تیم نگارش مجموعه که خود صحت و ایمان صفا آن را به رشته تحریر در آورده اند. نوع فانتزی و جنس شوخی های سریال «لیسانسه ها» شبیه کارهای قبل این کارگردان مدفق طنز میباشد.

درباره ی سروش صحت باید گفت او  فوق لیسانس آلودگی شیمیایی دریا از دانشگاه آزاد است. با مجموعه جنگ 77 مهران مدیری در سال 1377 پا به عرصه هنر گذاشت و به شهرت رسید و همزمان در همان برنامه نویسندگی را در کنار بازیگری تجربه کرد.

 

(32)

33
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>