تولد رامبد جوان درقسمت اول از چهارمین سری مجموعه تلویزیونی خندوانه | فیلم

[mono_ir_video id=”83839″ qualities=”360,480,720,1080″]

تولد رامبد جوان درقسمت اول از چهارمین سری مجموعه تلویزیونی خندوانه | فیلم

تولد رامبد جوان درقسمت اول از چهارمین سری مجموعه تلویزیونی خندوانه که او را غافلگیر کرده و با نمایش دادن خلاصه ای از بیو گرافیش رامبد را دوباره به مردم معرفی کرد ,  در یک خانواده ای سنتی در تهران با اصالت آذری متولد شد.

وی یک خواهر به نام پوپک دارد که 8 سال از خودش بزرگتر است. به او گفته رامبد یعنی فرشته صلح و آرامش و این اسم انتخاب خواهرش بوده است. چندان به فوتبال علاقمند نیست و موسیقی را خیلی دوست دارد اما ترجیح میدهد از هیچ خواننده ای اسم نبرد. دوست صمیمی رامبد ، اشکان خطیبی است.

جوان دراولین روز از دی ماه سال 1350 در محله شهرآرای بدنیا آمد، او بازیگر تئاتر، سینماوتلویزیون،کارگردان ومجری تلویزیون میباشد. وی در دهه هفتاد با ماندانا روحی ازدواج می کند. همسرش هم مانند او هنرمند بوده و البته سروصدای ازدواج آنها زیاد به اطرافیان نمی رسد.

نکته جالب در مورد ازدواج اول رامبد جوان این است که سیدمحمد خاتمی رئیس جمهور وقت ایران آنها را پای سفره عقدد نشانده و برایشان خطبه را جاری می کند. در هر حال تنها چند سال بعد این ازدواج به بن بست رسیده و این دو از هم جدا می شوند. چند سال بعدد و در36 سالگی دوباره به فکر ازدواج می افتد.

 

(27)

28
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>