تیزر تلویزیونی سری جدید برنامه خندوانه و مجری رامبد جوان | فیلم

[mono_ir_video id=”83329″ qualities=”360,480,720,1080″]

تیزر تلویزیونی سری جدید برنامه خندوانه و مجری رامبد جوان | فیلم

تیزر تلویزیونی سری جدید برنامه خندوانه و مجری رامبد جوان از شبکه نسیم منتشر شد.

ماجرای کارها دقیقه نود آماده میشود رامبد در حال آماده شدن می باشد.

زمان پخش سری چهارم خندوانه از شب یلدا

رامبد جوان به همراه دیگر اعضای سازنده برنامه خندوانه تیزرهای جدید فصل چهارم این برنامه را ساخته اند که نیما شعبان نژاد ، شخصیت محبوب این برنامه نیز، در آن حضور دارد.

سید علی احمدی تهیه کننده برنامه تلویزیونی «خندوانه» پیرامون پخش سری چهارم خندوانه گفت:رامبد جوان از شب یلدا با برنامه «خندوانه» مهمان خانه ها می شود.
وی در ادامه در خصوص تغییرات و اضافه شدن بخش های مختلف به این برنامه بیان کرد:در فصل جدید خندوانه تغییرات چندانی ایجاد نکرده ایم و مخاطبان از اول دی ماه با همان شکل و شمایل همیشگی این برنامه را خواهند دید.

احمدی با بیان اینکه همچنان حضور « جناب خان » در سری چهارم «خندوانه» مشخص نشده است، درباره نقل مکان استودیوی ضبط برنامه اظهار داشت:سری چهارم «خندوانه» به شمال غرب کشور و محله ای در فرحزاد منتقل شده است و مخاطبان تغییرات «خندوانه» را در طراحی دکور و فضای اجرا می بینند.

کمی درباره ی خندوانه بدانیم:

خندوانه نام برنامه‌ای تلویزیونی به کارگردانی و اجرای رامبد جواناست که در هر قسمت با چهره‌های سرشناس سینما، تلویزیون، ورزش،سیاست و مانند آن در مورد خنده و شادی گفت و گو می‌کند. خندوانه یکی از پر مخاطب‌ترین برنامه‌های تلویزیونی ایران محسوب می‌شود.

این برنامه یکی از پرمخاطب ترین برنامه های تلویزیونی انتخاب شده است.

 

(25)

26
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>