مصاحبه کامل سوپر استار سینما شهاب حسینی در نود | فیلم

مصاحبه کامل سوپر استار سینما شهاب حسینی در نود | فیلم

مصاحبه کامل سوپر استار سینما شهاب حسینی  نود ” ۹۰ ” ( بخش اول )

سید شهاب الدین تنکابنی بازیگر سینما و تلویزیون مجری و کارگردان و گوینده ایران است , شهاب حسینی در سال ۱۳۸۷ با بازی در فیلم سوپر استار سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد جشنواره فیلم فجر را دریافت نمود . متولد ۱۴ بهمن ماه سال ۱۳۵۲ در تهران متولد شده است و نخستین فرزند خانواده بود و یک برادر و دو خواهر دارد .

وی در سال ۷۴ با خانم پریجهر قنبری ازدواج کرده است که فرزند او محمد امین در زمستان ۸۲ متولد شده است و فرزند دومشان امیر علی در تابستان ۹۰ به دنیا آمده است . تحصیلات دانشگاهی او در رشته روانشناسی دانشگاه تهران بوده که است که آن را به هدف مهاجرت به کانادا ناتمام گذاشت .

در برنامه جذاب و پر مخاطب نود با اجرای فردوسی پور حضور پیدا کرد و با عادل فردوسی پور به گفتگو پرداخت .

هنرپیشه ای که در بین مردمش خیلی محبوبیت دارد بخاطر بازی خوب و زیبایش و در عین حال شخصیت دوست داشتنی اش . برنامه نود به مناسبت شب یلدا در برج میلاد اجرا شده است و گفتگو با شهاب حسینی هم در این مکان انجام شده و مسلما مورد توجه خیلی از بینندگان قرار خواهد گرفت .

(۴۰)

41
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>