مجموعه تلویزیونی گل و بلبل با حضور ملیکا شریفی نیا (بازیگر) از شبکه 2 سیما | فیلم

[mono_ir_video id=”82674″ qualities=”360,480,720,1080″]

مجموعه تلویزیونی گل و بلبل با حضور ملیکا شریفی نیا (بازیگر) از شبکه 2 سیما

مجموعه تلویزیونی گل و بلبل با حضور مهراوه شریفی نیا ( بازیگر ) از شبکه 2 سیما . این مجموعه تلویزیونی که به عمو پورنگ ( داریوش فرضیایی) بیشتر می شناسند .

در هر قسمت مهمانی دعوت گرفته که از هنرمندان می باشد که این بخش مهرواه شریفی نیا بازیگر سینما و تلویزیون که از خانواده ای هنرمند نیز می باشد حضور دارند , پدرشان :محمد رضا شریفی نیا و مادر :آزیتا حاجیان و خواهرش :مهراوه شریفی نیا , بازیگر می باشند . مجموعه محله گل و بلبل به موضوعات اجتماعی مثل آداب و مراعات های اخلاقی , روحیه پهلوانی و کمک به همنوع , فرهنگ شهر نشینی و خیلی مسایل دیگر می پردازد .

به تهیه کنندگی : مسلم آقاجانزاده و کارگردانی : احمد درویش علی پور که ویژه برنامه کودکان و نوجوانان است . بازیگران طنز جدید به محله گل و بلبل هم رسیده اند از جمله: فلامک جنیدی , حمید لولایی , رضا شفیعی جم , امیر حسین رستمی و عارف لزستانی که از هنرمندان سینما و تلویزیون هستند .اکبر عبدی بازیگر و از پیشکسوتان سینما و تلویزیون هم به مناسبت عید سعید غدیر خم با مجموعه تلویزیونی محله گل و بلبل , مهمان برنامه اش بود . این برنامه جایگاه خوبی از دید بیننده ها باز کرده است .

 

 

(267)

268
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>