سکانس احساسی سریال تلویزیونی همسران | فیلم

[mono_ir_video id=”82611″ qualities=”360,480,720,1080″]

سکانس احساسی سریال تلویزیونی همسران

سکانس احساسی سریال تلویزیونی همسران این سریال دیدنی و خانوادگی , از شبکه آی فیلم در حال حاضر در حال پخش است .

همسران یک سریال خانوادگی و اجتماعی می باشد به کارگردانی و نویسندگی : بیژن بیرنگ و مسعود رسام و نویسندگی : بیژن بیرنگ , موسیقی این  سریال را بهرام دهقانیار انجام داده است . بازیگران ثابت این سریال : فردوس کاویانی ( لطفی) , فرهاد جم (علی) , مهرانه مهین ترابی ( مهین ), الهام پاوه نژاد ( مریم ) می باشند .

داستان این سریال درباره ماجراها و مشغله های دو تا همسایه دیوار به دیوار است که در تمام مشکلات همراه هم هستن و نا گفته نماند که متوجه نسبت فامیلی بین لطفی و مریم می شوند که لطفی , دایی مریم بوده و تازه توسط یک عکس متوجه می شوند .

در این قسمت هم بخاطر مشکل مالی که برای لطفی ( فردوس کاویانی ) پیش می آید همه دست به دست می دهند کمکش کنند و گرنه لطفی که عشقش گاوهایش است و گاوداری دارد نمی تواند در جشنواره گاوها شرکت کند , بخاطر همین می خواهد یکی از گاوهایش را که خیلی دوس دارد بفروشد , که همسرش مهین ( مهرانه مهین ترابی ) طلاهایش را برای فروش می گذارد تا لطفی گاو مورد علاقه اش را نفروخته و بتواند در جشنواره شرکت کند .

 

 

(94)

95
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>