سکانس زیبای سریال تلویزیونی پایتخت 3 ” روز چهارشنبه سوری ” | فیلم

[mono_ir_video id=”82584″ qualities=”360,480,720,1080″]

سکانس زیبای سریال تلویزیونی پایتخت 3  ” روز چهارشنبه سوری ” | فیلم

سکانس زیبای سریال تلویزیونی پایتخت 3 , در اتوبوس که نقی معمولی و ارسطو و هما ایستادن و قصد رفتن به برج میلاد را دارن برای دیدن چوچان ,همسر ارسطو که از چین آمده و منتظر مانده است چون شب چهار شنبه سوری است و ترافیک و ارسطو و نقی و هما در ترافیک سنگینی گیر کرده اند و ارسطو فوق العاده نگران است که چوچان آنجا معطل شده و چوچان هم بسیار ناراحت .

نقی که خود را بزرگ ارسطو می داند و به اصطلاح خودش  هد فامیل است می خواهد مقداری به زبان انگلیسی مسلط شود که به چوچان چند کلمه خارجی بگوید , چون اینطور فکر می کند که با کلاس تر در مقابل زن ارسطو دیده می شود .

هما هم برایش کلمات انگلیسی نوشته ولی نقی یادش می رود و نمی تواند ادا کند .

از یک طرف چون نمی خواهند نقی از کشتی پیشکسوتان با خبر شود , داخل اتوبوس کاغذی را که در آن درباره کشتی نوشته شده , ارسطو می بیند و از هما می خواهد , پنهانش کند … . همانطور که اکثر ما می دانیم بخاطر بیننده بی شمار این سریال تلویزیونی , کارگردان این سریال جذاب و دیدنی : سیروس مقدم و تهیع کننده آن : الهام غفوری همسر سیروس مقدم هم هست , می باشد.

 

 

(231)

232
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>