صدا پیشگان و شخصیت های عروسکی مجموعه تلویزیونی شکرستان | فیلم

[mono_ir_video id=”82063″ qualities=”360,480,720,1080″]

 صدا پیشگان و شخصیت های عروسکی مجموعه تلویزیونی شکرستان

صداپیشگان و شخصیت های عروسکی مجموعه تلویزیونی شکرستان , مجموعه ای از شبکه نسیم که یکی از عوامل موفقیتش صدای گوینده های شخصیت های عروسکیش بوده که نمی توان آن را نادیده گرفت .

صدا پیشه ( چرا) این بار به جای اسکندر حرف می زند , اسکندر کودک شیطان و بازیگوش ماجراهای شکرستان را خیلی ها می شناسندشخصیتی که پر فروش ترین عروسک این اثر هم بود و حالا در سری عروسکی نیز همچنان حضور پر رنگی دارد .

در سری عروسکی آزاده مویدی فرد که پیشتر صدا پیشه عروسک هایی نظیر چرا , بیژن, نی نی, انیمیشن های نیروی انتظامی , گل بهار و سپیده , نارنجی در شهر موش ها 2 و…بوده است, در مجموعه عروسکی  صدا پیشه ( اسکندر) هم هست.

البته مویدی فرد در کنار اسکندر قرار است به جای (فریدون) و (شمسی) هم سخن بگوید . (پسر فامیل دور) وزیر شکرستان می شود, محمد لقمانیان صدا پیشه شخصیت پسر فامیل دور و عروسک گردان فامیل دور در مجموعه (کلاه قرمزی ) و همچنین صدا پیشه شیپور در فیلم سینمایی ( شهر موش ها 2) که یکی از فعالان این حوزه است , در شکرستان صدای ( وزیر ) و ( خواجه الماس ) را می گوید .

ننه قمر به شبنم مقدمی رسید و قطعا انتخاب جایگزینی برای مرحوم مرتضی احمدی که راوی نسخه انیمیشنی بوده است , ساده نیست, اما گروه تولید و انتخاب صدا پیشه های این کار عروسکی علیرضا ناصحی را به عنوان راوی اثر خود انتخاب کرده اندکه تا به حال در فیلم سینمایی ( دیو و دلبر ) و ( در به درها ) به عنوان کارهای عروسکی حضور داشتند.

 

(916)

917
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>