سکانس بردن بهبود به تهران برای درمان در مجموعه تلویزیونی پایتخت | فیلم

[mono_ir_video id=”81946″ qualities=”360,480,720,1080″]

سکانس بردن بهبود به تهران برای درمان در مجموعه تلویزیونی پایتخت

سکانس بردن بهبود به تهران برای درمان , در مجموعه تلویزیونی پایتخت , که در سری سوم پایتخت پخش شده است بازیگران این سریال جذاب و دیدنی : علیرضا خمسه , محسن تنابنده, احمد مهرانفر, مهران احمدی , ریما رامین فر .

این سریال به کارگردانی سیروس مقدم و نویسندگی حسن وارسته با همکاری خشایار الوند مورد توجه خیلی از مردم قرار گرفت بخاطر کارگردانی قوی سیروس مقدم و فیلمنامه خوب و بازی طبیعی و تحقیق شده بازیگران آن که توانسته اند فرهنگ و زبان مازندرانی را به درستی به بینندگان نشان داده و این شهر باصفا و دوست داشتنی را حتی به مردم خارج از این سرزمین معرفی کنند.

در این سریال محبت و دلهای پاک این مردم را هم نشان می دهد که چگونه به یاری هم شتافته و از هیچ چیزی برای یکدیگر دریغ نمی کنند به عنوان مثال مشکل کمر بهبود(مهران احمدی) که سعی کردند متوجه نشود و بایک ترفندی او را به تهران برده و تمام زحمت خود را می کشند که درمان شده و سلامت , پیش خانواده خود برگردد .

نقی معمولی ( محسن تنابنده) که بخاطر شکست در کشتی و ریختن سقف منزلش دچار افسردگی شده هم سعی می کنند به او انرژی داده و حتی مانع کشتی گرفتن مجدد او می شوند که حالش بدتر نشده ویا با شکست دیگر , حال و روز بدتری پیدا نکند.

 

 

(58)

59
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>