بحث اولویت فیلمنامه در فیلمسازی در مجموعه زنده تلویزیونی هفت | فیلم

[mono_ir_video id=”81865″ qualities=”360,480,720,1080″]

بحث اولویت فیلمنامه در فیلمسازی در مجموعه زنده تلویزیونی هفت

بحث اولویت فیلمنامه در فیلمسازی در مجموعه زنده تلویزیونی هفت با اجرای فیلمساز برجسته کشورمان بهروز افخمی و مهمانان این برنامه علی سرابی و امیر حسین رستمی .

برنامه هفت مجموعه تلویزیونی است که زنده ,جمعه شبها پخش می شود که در چند سری تولیدشده , به موضوع و کارگردانی و فیلمنامه فیلم ها پرداخته می شود .

از بازیگران و کارگردانان و منتقدین و کلیه دست اندرکاران فیلم های سینمایی دعوت به عمل می آورد , درکل رسانه بسیار موفقی بوده برای مردم که از هنرمندان کشورشان و فیلم هایی که در حال اکران است و چه عواملی در آن حضور دارند و حتی فیلمهایی که در حال ساخت هست کسب اطلاع نمایند.

بهروز افخمی از اینکه به عنوان کارگردان خودش شهامت بازی کردن ندارد می گوید و معتقد است بازیگر کار اصلی را می کند از این بابت با بازیگرانش خلوت کرده و شگرد ریختن ترس بازیگر را بسیار می پسندد و خودش پیاده می کند.

فرصت تمرین به بازیگر می دهد و به او می گوید هیچ نقشی سختی نیست و این است کلید بازی گرفتن بهروز افخمی .امیرحسین رستمی , بازیگر محبوب سینما و تلویزیون , فیلمنامه خوب را حتی از حضور کارگردان و بازیگران معروف و خوب ,ارجح تر دانسته و معتقد است فیلمنامه اگر خوب نباشد به کل فیلم از چشم بیننده جذابیت خود را از دست می دهد و در این مورد به فیلمنامه خوب سریال وضعیت سفید و نداشتن فیلمنامه خوب برای سریال معمای شاه اشاره می کند.

(16)

17
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>