سریال تلویزیونی همسران در این قسمت با ژانر پلیسی | فیلم

[mono_ir_video id=”81800″ qualities=”360,480,720,1080″]

سریال تلویزیونی همسران در این قسمت با ژانر پلیسی

سریال تلویزیونی همسران در این قسمت با ژانر پلیسی در حال مشاهده اش هستیم. سریال همسران هر روز 4 بعد از ظهر و تکرار آن ساعت 24 شب و فردای آنروز ساعت 8 صبح در حال پخش می باشد.

این قسمت سریال شکل پلیسی گرفته است که خانواده علی (فرهاد جم)و کمال(فردوس کاویانی) را دچار استرس و ترس و نگرانی می کند . ساک که محتوای داخل آن , شامل عتیقه و آثار باستانی قاچاق می باشد به طور اشتباه با ساک علی تعویض می شود و آنها را وحشت زده می کند . تلفن هایی از آن گروه قاچاقچی به آنها می شود که تهدید آمیز است و مهین و مریم (مهرانه مهین ترابی و الهام پاوه نژاد) را بسیار می ترساند. سریال همسران به کارگردانی: بیژن بیرنگ و مسعود رسام .

نویسندگی: بیژن بیرنگ و موسیقی زیبای بهرام دهقانیار , باز پخش آن در شبکه آی فیلم در حال پخش است . داستان این سریال جذاب و دیدنی درباره ماجراها و مشغله های این دو تا همسایه دیوار به دیوار است , ماجراهایی که به کمک یکدیگر حل کرده و در خوشی و ناخوشی در کنار هم هستن. کمال ( فردوس کاویانی) ضمنا در این سریال معلوم می شود دایی مریم ( الهام پاوه نژاد) است.

(50)

51
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>