بخشی از باز پخش سریال تلویزیونی کیف انگلیسی از شبکه آی فیلم | فیلم

[mono_ir_video id=”81782″ qualities=”360,480,720,1080″]

بخشی از باز پخش سریال تلویزیونی کیف انگلیسی از شبکه آی فیلم

بخشی از باز پخش سریال تلویزیونی کیف انگلیسی از شبکه آی فیلم که هرشب قسمتی از این سریال جذاب و دیدنی را مشاهده می کنیم , کارگردان این سریال سید ضیاء الدین دری می باشد, فیلمنامه این سریال سید ضیاء الدین دری و محمد تقی دری و موسیقی آن فرهاد فخرالدینی ست .

منصور ادیبان ( علی مصفا) که وارد مجلس و سیاست می شود دستخوش خیلی اتفاقات در این سریال خواهد شد . منصور ادیبان فردی سیاستمدار است که بسیار تحصیل کرده است و در کشور فرانسه حقوق خوانده است , در انتخابات مجلس شرکت می کند و در دوره اول شکست می خورد .

اما در دوره بعدی با حمایت مستانه (لیلا حاتمی) که از طبقه رجال است پیروز می شود و به مجلس راه پیدا می کند اما خیلی از شخصیت های برجسته مجلس و مملکت با او سر ناسازگاری گذاشته و راضی به حضور او نیستن و دوس دارن او را کنار گذاشته و منصور ادیبان را از طبقه ضعیف می دانند.

منصور ادیبان که بواسطه مستانه به مجلس آمده از طرز فکر مستانه هم خوشش میاید و تغییرات زیادی در زندگی خصوصی و تفکرات قبلی اش می دهد. مستانه در این مدت عاشق منصور ادیبان شده ولی منصور ادیبانه این موضوع را درک نمی کند و بسیار درگیر مسایل سیاسی و مجلس شده است.

 

(29)

30
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>