مسابقه تلویزیونی فامیلی با حضور حسین محب اهری از شبکه 5 سیما | فیلم

[mono_ir_video id=”81706″ qualities=”360,480,720,1080″]

مسابقه تلویزیونی فامیلی با حضور حسین محب اهری از شبکه 5 سیما

مسلبقه تلویزیونی فامیلی با حضور حسین محب اهری از شبکه 5 سیما به تهیه کنندگی حسین فردرو از برنامه سازان قدیمی تلویزیون.

حسین فردرو درباره اینتوضیح می دهد:

در برنامه ریزی ما یک مسابقه طراحی شده است که در آن ضمن ایجاد فضای تفریح و سرگرمی برای مخاطبان در خانه , فضایی هم در محیط مسابقه برای حاضران طراحی شده است , مسابقه فامیلی ,همبستگی فامیلی را به عنوان یک نماد تقویت می کند و به گونه ای است که شرکت کنندگان در این مسابقه با یکدیگر فامیل هستند و این مسابقه تلاش می کند به صورت نمادین رابطه های فامیلی را به یکدیگر نزدیک کند , از پدر بزرگ تا نوه ها می توانند در این مسابقه شرکت کنند اما از شرکت کنندگانی در جلوی دوربین استفاده می کنیم که جذابیت های لازم را داشته باشند.

مهمان این بخش از مسابقهفامیلی حسین محب اهری , بازیگر تُاتر , تلویزیون و سینما متولد 1330 که در تهران متولد شده است فرحناز منافی ظاهر , بازیگر تلویزیون و سینما قبلا همسر او بوده است .

حسین محب اهری لیسانس ادبیات فارسی را از مدرسه عالی ادبیات و زبان های خارجی در سال 1358 دریافت کرده است . از سال 1353 وارد حرفه بازیگری شده و بیش از 130 تُاتر و فیلم سینمایی و تلویزیونی کار کرده است .

این هنر پیشه محبوب و پیشکسوت سرزمینمان مدتی است که با بیماری سرطان دست و پنجه نرم می کند .

 

 

(167)

168
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>