صحبت های مهران مدیری در دور همی با موضوع شجاعت | فیلم

[mono_ir_video id=”80780″ qualities=”360,480,720,1080″]

صحبت های مهران مدیری در دور همی با موضوع شجاعت

صحبت های مهران مدیری در دور همی با موضوع شجاعت

از شبکه نسیم پخش شد , دورهمی با مجری گری زیبای مهران مدیری کارگردان و بازیگر سینما و تلویزیون یک مجموعه دیدنی است که در قالب طنز به واقعیت های اجتماع می پردازد به مشکلات جامعه و رفتار انسانها میپردازد.

مهمانان متفاوت دعوت میکنند علی الخصوص از قشر هنرمندان , بازیگران سینما و تلویزیون.

نمایش دارد با موضوع آن قسمتی که در آن روز در مجموعه دورهمی پخش می شود .

هنر پیشه های این نمایش از بازیگران معروف ما هستن از جمله سیامک انصاریان , الیکا عبدالرزاق, رامین ناصر نصیر, سروش جمشیدی و…. . مهران مدیری از شجاعت می گوید اما در قالب طنز که بعضی از انسانها در حال شهامت نداشتن هستن , طرف شیشه دوغ را باز نمی کند میگه بزار شوهرم بیاد باز کنه شاید گازش بپاشه بیرون ,ناخن هایش را نمیگیرد میگه گز گز میکند, طرف می ترسه بخوابه بخاطر اینکه بعدش باید بلند شود وخیلی موارد دیگه که مهران مدیری با طنز در عین حال واقعیت جامعه مطرح می نماید.

از این دور و زمونه می گوید که آدمها شهامت نه گفتن ندارن و خیلی جالب مثال میزند از خصوصیات این افراد که طرف سر صف ایستاده یکی به اون میگه میشی من جلوتر از شما باشم , کار واجب دارم , شهامت نه گفتن ندارد و میگه چشم . همچنین مهران مدیری از شکل گیری دل و جرات در زمان کودکی می گوید که در آن موقع شکل می گیرد… .

(25)

26
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>