رامبد جوان و شروع فصل 4 خندوانه به زودی با خنداننده برتر| فیلم

[mono_ir_video id=”80759″ qualities=”360,480,720,1080″]

رامبد جوان و شروع فصل 4 خندوانه

رامبد جوان و شروع فصل 4 خندوانه که در استودیو جدید برگزار میگردد.

که پخش آن بزودی از شبکه نسیم آغاز خواهد شد.

در سری جدید قرار است مسابقه ی خنداننده ی برتر نیز برگزار گردد اما با این تفاوت که در این مسابقه بجای کمدین ها و بازیگران مطرح کشور مردم بعنوان خنداننده شرکت نمایند یعنی هر شخص میتواند در منزل یا در هر جایی با دوربین یا دوربین موبایل در مدت یک دقیقه تا سه دقیقه اجرای نمایش خنده دار یا استند آپ از یک موضوع یا چند موضوع مختلف اجرا نماید و تصاویر را بهم چسبانده ارسال نماید .

سری جدید خندوانه بسیار جذاب تر برگزار خواهد شد.

خندوانه نام برنامه‌ای تلویزیونی به کارگردانی و اجرای رامبد جواناست که در هر قسمت با چهره‌های سرشناس سینما، تلویزیون، ورزش، سیاست و مانند  گفت و گو می‌کند. خندوانه یکی از پر مخاطب‌ترین برنامه‌های تلویزیونی ایران محسوب می‌شود.

این برنامه از هنرمندانِ محبوب و معروفِ دیگری نیز بی‌بهره نمانده هفته‌ای چند شب یک خنداننده به برنامه می‌آید. همچنین، مهمانان دیگری از میان افراد موفق جامعهٔ ایرانی نیز دارد. این برنامه به برترین لبخند، تندیس به‌یادماندنی برنامه را تقدیم می‌کند و میهمانان برنامه 10 تا 15 ثانیه  به دوربین لبخند می‌زنند و در مسابقه شرکت داده میشوند و مردم به لبخند آنها رای داده در پایان هفته از بین کسانیکه به برنامه دعوت شده و لبخند زدند یک نفر تندیس لبخند برتر را دریافت می نماید.

از ویژگی های دیگر این برنامه تقاضای رامبد از مهمان برنامه است که تندیس خندوانه را در جایی از منزل یا اتاق کار بگذارد که در چشم باشد چون اعتقاد دارد اگر به تندیس لبخند بزند این لبخند به سمت برنامه آمده و آنها نیز با لبخند جواب داده و این انرژی مثبت منتقل میشود.

 

 

(24)

25
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>