مهمان این بخش ازمجموعه تلویزیون خارج از کادر, امیر حسین صدیق | فیلم

[mono_ir_video id=”80587″ qualities=”360,480,720,1080″]

مهمان این بخش ازمجموعه تلویزیون خارج از کادر, امیر حسین صدیق

مهمان این بخش از مجموعه تلویزیون خارج ازکادر , امیر حسین صدیق, بازیگر می باشد .

مجموعه خارج از کادر از شبکه آی فیلم هر هفته روزهای جمعه ساعت 22:30 پخش می شود که هر هفته یک هنرمند به برنامه خود دعوت می نماید که درباره زندگی روزمره و کارهایش و بیوگرافی خود برای بیننده ها صحبت می کند چون اکثر ما بخاطر علاقه وافر به هنرمندان مملکت خود به شناختن بیشتر آنها علاقه مند هستیم که چطور زندگی می کنند و یا چه کارهایی در حال انجام دارند و کارهای قبلشان را هم بیشتر مطلع شویم .

امیرحسین صدیق از زندگی کردنش خارج از شهر می گوید و فرار از شهرنشینی وحتی مردم  , به دور از هیاهو و آلودگی هوا . از زیزیگولو می گوید که خانم مرضیه برومند از او نمیخواسته استفاده کند و به ناچار از او در این مجموعه که بسیار مورد توجه مخاطبین قرار گرفت استفاده کرده است. بعد از اولین کارش عادت نداشته است کسی او را بشناسد و برای اولین بار وقتی مردم در خیابون او را به نام آقای پدر صدا کرده اند تعجب کرده است و پنهان شده .

اصلا فکر نمی کرده روزی بازیگری , شغل او محسوب شود و منبع درآمدش. گمانش بازیگری در کنار شغل اصلیش قرار خواهد گرفت اما چنین نشد و درکنار بازیگری حتی به کار تیتراژ و دستیار برنامه نویس و طراح لباس وصحنه هم پرداخت و لوگوی زیزیگولو را هم امیرحسین صدیق کار کرد. به این صورت شد که در تمام کارهای مرضیه برومند حضور پیدا کرد و الان که جزو یکی از بهترین بازیگران کشورمان محسوب می شود .

(32)

33
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>