گفتگوی مهران مدیری با هومن حاج عبداللهی در مجموعه تلویزیونی دورهمی | فیلم

[mono_ir_video id=”80583″ qualities=”360,480,720,1080″]

گفتگوی مهران مدیری با هومن حاج عبداللهی در مجموعه تلویزیونی دورهمی

گفتگوی مهران مدیری با هومن حاج عبداللهی مجری و بازیگر ,در مجموعه تلویزیونی دورهمی 

مهمان مهران مدیری در این بخش از دور همی هومن حاج عبداللهی مجری و بازیگر تلویزیون و سینماست , 42 ساله , 23 تیرماه در شهر تهران متولد شده و یک سال ونیم است کار اجرا نکرده است و دغدغه اش بازیگری شده .

در اسفندماه سال 81 ازدواج کرده با یک مراسم کاملا مختصر که مهمانان عروسیش 15 نفر بوده اند و جالب اینکه نهار عروسی که خوردند برای عصر زن و شوهر میدان پونک قرار گذاشته و به سینما رفته اند . درباره نحوه آشنایی با همسرش می گوید که همکار بوده اند و همسرش را در رادیو دیده است و به مرور زمان عاشق او شده و 6 الی 7 ماه آشنایی آنها طول کشیده است و بعد عقد کرده اند و وبعد یک سال ازدواج.

از جانان فرزندش می گوید که پنگول , گربه ای که با صدای هومن حاج عبداللهی در برنامه کودکان اکثر ما می شناسیم  , جانان ازش میترسد ولی در عوض فرزندش پت و مت را دوس دارد که با زبان کودکانه خود به آن مت و مت می گوید. از رابطه عمیق خود با جانان می گوید از بازیگر ایرانی مورد علاقه اش مهدی هاشمی و بازیگران محبوب خارجی خود آلپاچینو و رابرت دنیرو . روحیه مهربان هومن حاج عبداللهی و راحت حرف زدن و شجاعت عذرخواهی کردن که از پس هر کس بر نمی آید از شاخصه های هومن است.

سه چهار هفته است از همدان برگشته است کاری از سیروس مقدم به اسم ادل بدل که می گویند عید نوروز پخش می شود. و الان در حال استراحت است. ترس از ارتفاع دارد ولی نه در زندگی خیلی ترسو و نه خیلی شجاع است .

(86)

87
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>