گفتگوی امیر حسین مدرس با لاله اسکندری در مرکز شهر فرش| فیلم

[mono_ir_video id=”80489″ qualities=”360,480,720,1080″]

گفتگوی امیر حسین مدرس با لاله اسکندری در مرکز شهر فرش| فیلم

حضور لاله اسکندری در مرکز شهر فرش که در کیلومتر 15 جاده مخصوص واقع شده است که با او امیرحسین مدرس به گفتگو پرداخته و لاله اسکندری بازیگر محبوب سینما و تلویزیون ما در رابطه حفظ و نگهداری صنایع دستی علی الخصوص صنعت فرش می گوید , می گوید که هر کشوری با صنایع دستی آن باید شناخت و این صنایع دستی هست که به آن کشور بها می دهد.

این مجموعه که با اجرای امیرحسین مدرس می باشد به کارگردانی : کیوان ملک مطیعی و سیاوش مفید می باشد که از شبکه 5 سیما پخش می شود . لاله اسکندری متولد سال 1354 از تربت حیدریه می باشد , پدر بزرگش چزو استادان بزرگ طراحی فرش در خراسان بوده است و کارگاه قالیبافی داشته است .

وی که در خانواده هنرمند بزرگ شده است خودش هم به غیر از هنر بازیگری دیوارهای بی روح و خاکستری این شهر را با ایده های خلاقانه رنگ  می کند و به آنها رنگ و جلای تازه می بخشد .

او دانشآموخته رشته طراحی گرافیک از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز است ,کار او در سینما با بازی در فیلم متولد ماه مهر به کارگردانی احمدرضا درویش در سال 1378 بطور جدی آغاز شد , پدرش استاد عبدالواحد اسکندری دبیر بازنشسته ماندگار البرز دار فانی را وداع کرده و همچنین برادر زنده یاد استاد: عبدالحسین اسکندری مجری توانمند رادیو و تلویزیون و دکتر عبدالمجید مدیرکل بین الملل دانشگاه تهران همچنین به دیدار معبود شتافتند. عبدالواحد اسکندری پدر هنرمندان خوش نام کشورمان خانم ها سارا , ستاره و لاله اسکندری و آقایان سیامک و روزبه اسکندری بودند .

(47)

48
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>