گفتگوی جذاب مهران مدیری با فقیه سلطانی بازیگر سینما و تلویزیون در دور همی | فیلم

[mono_ir_video id=”80447″ qualities=”360,480,720,1080″]

گفتگوی جذاب مهران مدیری با فقیه سلطانی بازیگر سینما و تلویزیون در دور همی | فیلم

در مجموعه دور همی به کارگردانی مهران مدیری , مهمان این بخش از مجموعه اش فقیه سلطانی بازیگر سینما و تلویزیون می باشد .

فقیه سلطانی متولد 1353 در شهر همدان می باشد ,یک دوره بازیگری خود را در سال 71 زیر نظر گلاب آدینه گذرانده است. اولین کاری که حضور پیدا کرد سخت انتخاب شد اما خانم گلاب آدینه از او حمایت کرد و موفقیت کسب نمود.

فقیه سلطانی  حدود یک سال و نیم است که با همسرش جلال امیدیان فتوبالیست ازدواج کرده است و در مورد ماجرای ازدواجش هم گفت که از طرف دوستش به یک مراسم خیریه دعوت شده بود که در آن مراسم همسرش با حالت متحیر عاشق او شده است! و این حالت تحیر هم منجر به ازدواج آنها شده است.

حاصل این ازدواج هم دختری به نام گندم می باشد  در ادامه او از حرفه  و زندگی کاری اش هم صحبت کرد.

فقیهه سلطانی از باند و باندبازی در سینمای ایران گفت و از رابطه ها در این باره یاد کرد. فقیهه سلطانی گفت برای حضور در سینما باید از شرافت خود بگذری و خود را کوچک کنی! که بنا به صحبت هایش چون این کار را خلاف اخلاق شخصی اش می دانست قید حضور در سینما را زده است!

این بازیگر رشته تحصیلی اش گرافیک بوده و یک سال و نیم است کار عکاسی بصورت حرفه ای انجام می دهد در پایان او از آخرین کار سینمایی اش به نام «جاودانگی» یاد کرد که در مهر ماه ۹۵ اکران شده است. فقیه سلطانی در جشنواره 29 بسیار پر کار بوده ولی الان خیلی کم کار شده است

(66)

67
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>