مستند شوک با موضوع مشروبات الکلی از شبکه تلویزیونی 3 | فیلم

[mono_ir_video id=”80407″ qualities=”360,480,720,1080″]

مستند شوک با موضوع مشروبات الکلی از شبکه تلویزیونی 3 | فیلم

مستند شوک با موضوع مشروبات الکلی از شبکه تلویزیونی 3 سیما مجموعه ای را  در حال پخش دارد به اسم شوک , که به ناهنجاری های جامعه , رفتارهای غیر اخلاقی , جنایت و خیلی موارد دیگر پرداخته می شود.

در این قسمت به مشروبات الکی و پیامدهای آن و جنایات و نابسامانی هایی که از آن انجام میگیرد و بخاطر ضایع شدن سیستم عقلی و مختل شدن رفتارهای  طبیعی , انسانها علی الخصوص در این قسمت نوجوانها دست به یکسری از واکنش های نا خواسته و نابهنجارمیزنند .

مشروبات الکلی به گفته خیلی از کارشناسان مصرف زیاد آن باعث دوری آدمها می شود , حتی آدمهایی که خیلی باهم رابطه نزدیکی دارند , دوستان صمیمی و بستگان نزدیک .

عوامل مختلف میتواند جوان ما رابه این ورطه بکشاند به عنوان مثال جدایی پدر و مادر و تاثیر مخرب آن , عوامل فرهنگی که جوان ما در چه فرهنگی بزرگ شده است  ,عوامل ژنتیکی هم شامل این اتفاقات می شود که در چه خانواده ای چگونه تربیتی و آموزشی که همه اینها بی شک و تردید در کشیدن جوان و نوجوان به سمت مشروبات الکلی و در پیامد آن دست به هر اشتباه و جنایتی  دخیل می باشد .

متاسفانه و باز هم متاسفانه جوان ما به علت   این عوامل و حتی پر کردن بحران عاطفی خود به این مشروبات الکلی پناه برده و تا چشم باز می کند می بیند در مسیری افتاده است که راه برگشت نداشته و دستش به خون  آلوده شده و حال هر چه اظهار پشیمانی می کند کسی نمیتواند به دادش برسد و اشک ندامت تنها چیزی است که می تواند بریزد و بس .

(36)

37
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>