نیما مسیحا خواننده پاپ, مهمان این بخش از دورهمی | فیلم

نیما مسیحا خواننده پاپ , مهمان این بخش از دور همی

این قسمت از مجموعه تلویزیونی دور همی که  مهران مدیری  مجری بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون و همچنین خواننده می باشد ,  از شبکه نسیم در حال پخش است  از نیما  مسیحا خواننده پاپ کلاسیک کشورمان  دعوت گرفته است . وی جزو نسل اول می باشد  که موسیقی را شروع کرده است.

نام : نیما , شهرت: مسیحا , تاریخ تولد: ۱۳ دی ماه ۱۳۵۳  محل تولد نیما مسیحا تهران و مدرک تحصیلی ایشان کارشناسی ادبیات می باشد . در این بخش مسیحا با صدای تاثیر گذارش  یکی از آهنگ هایش را می خواند و رضا تاج بخش پیانیست و آهنگساز می نوازد(  رضا تاج بخش رهبر اکستر هم می باشد , متولد ۲۷ آبان سال ۱۳۶۰ است,رضا تاج بخش همه سبک هایی که کار کرده است  در آلبومش وجود دارد ). نیما مسیحا در این قسمت از اینکه همه با او خیلی جدی حرف میزنن می گوید و با لبخند به مهران مدیری می گوید اینجا با او شوخی شود و از فاز جدی بیرون بیاید .

نیما  مسیحا جلوی دوربین  دورهمی ضمنا از مشکل چشمی که دارد که همون کم بینایی است می گوید یک مشکل مادر زادی بواسطه اینکه پدر و مادرش فامیل بودن , اما برادر و خواهرش این مشکل را ندارن و ضمنا می گوید هیچ درمانی فعلا این بیماری ندارد .

(۳۰)

31
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>