قسمتی از سریال چند اپیزودی ” در قصه ها زندگی می کنند ” | فیلم

[mono_ir_video id=”79932″ qualities=”360,480,720,1080″]

قسمتی از سریال چند اپیزودی در قصه ها زندگی می کنند| فیلم

قسمتی از سریال چند اپیزودی در قصه ها زندگی می کنند را ما در این ویدیو به تصویر کشیده ایم

این سریال تلویزیونی به کارگردانی داود بیدل و تهیه کنندگی محمد هادی پروین  بیست قسمت 40 دقیقه ای است , این سریال به صورت اپیزودیک می باشد . این مجموعه روایتگر زندگی آدم های مختلف می باشد که درگیر ماچراهایی می شوند .

ما در قالب این کار به مخاطب گوشزد می کنیم با این که در دنیای مدرن روزگار می گذرانیم اما این موضوع نباید باعث شود داشتن روابط سالم را فراموش کنیم . انسان موجودی است اجتماعی و باید در حفظ و نگهداری روابط سالم و دوری از روابط ناسالم از جمله دروغ نگفتن , غیبت نکردن  ,تهمت نزدن ,پول حرام به زندگی خود راه ندادن و خیلی موارد از که همه ما به آن واقف هستیم کوشا باشد. از سوی دیگر به سبک زندگی اسلامی _ ایرانی هم توجه داشته باشند .

بازیگران:فرخ نعمتی ,حمید ابراهیمی,شهرام عبدلی, متین ستوده, سپیده خداوردی,جمشید مشایخی, اسماعیل خلج, امید زندگانی, حسن جوهرچی, شهرزاد کمال زاده, امیر محمد زند, نیلوفر شهیدی, مجید واشقانی, بهار ارجمند. سریال در قصه ها زندگی می کنند  بخاطر اپیزودیک بودنش و بودن داستانهای مختلف در این سریال تعدد بازیگر بسیار است  و این جذاب بودن سریال را از نظر بیننده دو چندان می کند که در حال حاضر از شبکه 2 سیما در حال پخش است .

(39)

40
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>