بخشی از سریال خاطره انگیز و زیبا آینه عبرت پخش از شبکه آی فیلم | فیلم

[mono_ir_video id=”79889″ qualities=”360,480,720,1080″]

بخشی از سریال خاطره انگیز و زیبا آینه عبرت پخش از شبکه آی فیلم| فیلم

خیلی از ما از سریال تلویزیونی آینه عبرت خاطره داریم ,جواد گلپایگانی در نقش آق تقی و محمود دینی در نقش علی . این سریال که به موضوع اعتیاد بطور کاملا جدی اشاره کرده بار اول از شبکه 1 سیما پخش شد . این مچموعه در دو سری ساخته شد سری اول آن را علی نقی لو و سری دوم آن را محسن شاه محمدی کارگردانی کرد . این سریال بواسطه جذابیت بسیار ,مجدد از شبکه آی فیلم  پخش شده است .

آینه عبرت مجموعه‌ای تلویزیونی است که از شبکه ۱ سیما پخش گردید. این مجموعه، در دو سری ساخته شد: سری اول آن را (۱۳۶۸–۱۳۶۷) در ۵ قسمت، «علی نقی‌لو» و سری دوم آن را (۱۳۷۰–۱۳۶۸) «محسن شاه‌محمدی» کارگردانی کردند.  این سریال همچنین از شبکه آی‌فیلم بازپخش شده است.

ضمون این سریال اجتماعی است و به مشکل مواد مخدر می‌پردازد. تولید و پخش این سریال طی چهار سال متوالی بین سال ۱۳۶۷ تا ۱۳۷۰ و در ۵۰ قسمت انجام شد.

جواد گلپایگانی (زاده ۲۶ اسفند ۱۳۲۹ در گلپایگان) تهیه‌کننده و بازیگر اهل ایران است. وی با بازی در سریال آیینه عبرت تبدیل به یکی از معروف‌ترین بازیگران ایرانی شد.

از نظر شهرت، اگر چه اکثریت مردم، جواد گلپایگانی را به عنوان بازیگر می‌شناسند، اما او تهیهٔ کنندهٔ دو فیلم قابل اعتنا و خوش ساخت «شیلات، رضا میرلوحی» و «نقطه ضعف، محمدرضا اعلامی» نیز بوده است.

 

(382)

383
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>