صحبت های جنجالی اکبر عبدی درباره مسعود فراستی | فیلم

[mono_ir_video id=”79343″ qualities=”360,480,720,1080″]

صحبت های جنجالی اکبر عبدی درباره مسعود فراستی

صحبت های جنجالی اکبر عبدی درباره مسعود فراستی در برنامه خوشا شیراز به مجری گری علی ضیا گفت که مسعود فراستی اصلا فیلم ها نمیبیند و از قبل به او مبلغ 100 هزار تومان بدهی دارد.

 یکی از حاشیه‌ساز ترین مهمان‌های چند سال اخیر تلویزیون بوده از ویژگی‌های حضور اکبر عبدی در برنامه‌های سیما این است که این بازیگر قدیمی از آنتن زنده برای زنده کردن چک‌های وصول نشده و بدهکاری‌های همکارانش استفاده می‌کند. به‌غیراز «محمدرضا شریفی‌نیا» که همیشه پای ثابت گلایه‌ها و شکوائیه‌های این بازیگر بوده است .

جدیدترین جنجالی که به‌واسطه حضور اکبر عبدی در تلویزیون به پا شد حضور او در برنامه «خوشا شیراز» شبکه فارس بود که او این بار در بین خاطراتش «مسعود فراستی» را موردعنایت قرارداد و از بدهکاری قدیمی این منتقد به خودش در سال‌های گذشته حرف زد و حتی از افشای زندگی خانوادگی فراستی هم نگذشت و همه‌چیز را روی آنتن زنده برای مردم برملا کرد. به‌غیراز فراستی او پیش‌ازاین در یک برنامه تلویزیونی «مسعود اطیابی» را  نیز مورد خطاب قرار دارد و از خوردن حقش توسط او پیش مردم شکایت کرد

خوشا شیراز  یکی از پر بیننده ترین برنامه های مرکز فارس و شیراز می باشد،که از مرکز صدا و سیمای مرکز فارس صبح‌های جمعه (از سال ۱۳۹۰)در حال پخش می‌باشد.

این برنامه به معرفی نخبگان استان فارس و دعوت از بازیگران مطرح سینما و تلویزیون ایران اختصاص دارد.

در این برنامه مجریانی مانند:محمد سلوکی (برادر مهدی سلوکی(بازیگر))،احمد جوشقانی ، علیرضا جاویدنیا،پژمان بازغی و علی ضیاء حضور داشته اند.

(29)

30
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>