مدرن تاکینگ در سریال پایتخت ۵ | فیلم

مدرن تاکینگ در سریال پایتخت ۵

مدرن تاکینگ در سریال پایتخت ۵

پایتخت ۵ نام فصل پنجم از مجموعهٔ تلویزیونی پایتخت است که قرار است نوروز ۱۳۹۷ از شبکه ۱ سیما پخش شود. این سریال با کارگردانی سیروس مقدم و با طراحی و بازی محسن تنابنده می‌باشد.

خلاصه داستان:
قصهٔ سریال پایتخت ۵ دربارهٔ یک خانواده است که هر بار ماجراهایی را تجربه می‌کنند. خانواده نقی معمولی به دلایل منطقی مجبور می‌شوند سر از یک کشور خارجی (قبرس) در بیاورند و آنجا با ماجراهایی گره می‌خورند که همبستگی خانواده، عشق و علاقه آنها به همدیگر، اهمیت وطن و دور هم بودن را بیشتر از گذشته درک می‌کنند… آن‌ها در کشور قبرس سوار بر بالن می‌شوند.

فردی که مسوول هدایت بالن است سکته می‌کند و با مرگ او، ارسطو هدایت بالن را به دست می‌گیرد. بالن این خانواده را به میانه جبهه داعشمی‌برد. در این شرایط آن‌ها برای پنهان شدن از چشم داعش اقدام به پوشیدن لباس‌های داعش می‌کنند. در بخش دیگری از داستان، دوباره بالن از مسیر اصلی خود منحرف شده و به سمت یکی از کشورهای اروپایی می‌رود.
کارگردان: سیروس مقدم
تهیه‌کننده: الهام غفوری
نویسنده :محسن تنابنده
بازیگران:

محسن تنابنده
احمد مهران فر
علیرضا خمسه
ریما رامین‌فر
نسرین نصرتی
محمدرضا علیمردانی
هدایت هاشمی
سارا و نیکا فرقانی اصل
هومن حاجی عبداللهی
بهرام افشاری
مجتبی بلال حبشی
مصطفی بلال حبشی
سلمان خطی
محیا دهقانی
موسیقی

(۴۷۳)

474
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>