بله گفتن دیدنی پژمان بازغی به مستانه مهاجر | فیلم

بله گفتن دیدنی پژمان بازغی به مستانه مهاجر

بله گفتن دیدنی پژمان بازغی به مستانه مهاجر

دانلود مستانه مهاجر و پژمان بازغی در دورهمی مهران مدیری

دورهمی شب گذشته میزبان زوج هنرمند سینما مستانه مهاجر و پژمان بازغی بود. امید حاجیلی هم در برنامه دورهمی شب گذشته، به مناسبت ولادت حضرت زهرا (س) و روز مادر دو قطعه موسیقی اجرا کرد.

در ابتدای گفتگو، پژمان بازغی درباره سابقه کار هنری خود به مهران مدیری گفت: سابقه کار هنری من از خانم مهاجر بیشتر است. من سال ۷۱ از طریق اجرا در مرکز استان گیلان کارم را آغاز کردم. از بچگی عاشق سینما بودم و در دوره دبیرستان تئاتر می دیدم. در دوران دانشگاه کلاس بازیگری رفتم و از طریق یکی از دوستانم در سینما جوان یک فیلم کوتاه بازی کردم و همان طور ادامه دادم. من خیلی به کارگردانی علاقه داشتم و فکر می کردم در ۴۰ سالگی کارگردان می شوم؛ اما این اتفاق رخ نداد.

مهاجر هم در ابن باره گفت: من از سال ۷۲ کار هنری خود را آغاز کردم. شاید چند ماهی با آقای بازغی به لحاظ شروع کار تفاوت داریم. من از اول هنر را دوست داشتم و حرفه تدوین را انتخاب کردم ودر دانشگاه سوره هم تدوین خواندم.

مهاجر در ادامه، از آزادی سه زن از زندان، با استفاده از فروش بلیت فیلم اسرافیل خبر داد و ابراز امیدواری کرد این تعداد افزایش پیدا کند. در بخش پایانی گفتگو، پژمان بازغی از مهران مدیری دعوت کرد تا در برنامه کودک شو حضور پیدا کند. مدیری به شوخی گفت: کودک های من از خودم بزرگتر هستند (خنده) و بازغی ادامه داد: نه؛ در فینال برنامه قرار است کادو بدهیم؛ به همین خاطر دوست داریم شما هم در برنامه حضور داشته باشید‌.

در پایان زوج هنرمند مستانه مهاجر و پژمان بازغی احساس خوشبختی خود را اعلام کردند و مهاجر جایزه شید بهترین فیلم و کارگردانی فیلم اسرافیل بهموزه دورهمی را اهدا کرد.

(۲۷۸)

279
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>