پشت پرده فوتبال از زبان علیرضا فغانی در دورهمی مهران مدیری | فیلم

پشت پرده فوتبال از زبان علیرضا فغانی در دورهمی مهران مدیری | فیلم

پشت پرده فوتبال از زبان علیرضا فغانی در دورهمی مهران مدیری

علیرضا فغانی در دورهمی مهران مدیری  . برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری شب گذشته ۱۶ اسفندماه ۱۳۹۶ ساعت ۲۳ روی آنتن شبکه نسیم رفت. مهران مدیری در این برنامه میزبان علیرضا فغانی داور بین المللی فوتبال بود.علیرضا فغانی  برنامه شب گذشته دورهمی با خوانندگی مهدی یغمایی آغاز شد و این خواننده کشورمان در دورهمی های گذشته مهمان مهران مدیری شده بود و انگشتر هدیه مادرش را به عنوان هدیه به موزه دورهمی تقدیم کرده بود.

گفتگوی مهران مدیری با داور بین المملی فوتبال با طرح این موضوع آغاز شد که آقای فغانی شما همه خانواده تان داور هستند، بله ؟ _ بله ، پدر همسرم و پدر خودم دو دوست قدیمی بودند و هر دو داور . من از پدرم ممنونم که ما را به اجبار به دو چیز سوق داد ، یکی اینکه ما را به اجبار به کلاس زبان میفرستاد و این خیلی به ما کمک کرد و دوم اینکه ما را به اجبار به سمت داوری سوق داد و من از این ماجرا خیلی راضی هستم.

(2)

3
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>