حمله تند مریم امیرجلالی به مریم معصومی در من و شما | فیلم

حمله تند مریم امیرجلالی به مریم معصومی در من و شما | فیلم

حمله تند مریم امیرجلالی به مریم معصومی در من و شما

مریم امیرجلالی (زاده ۲۹ آذر ۱۳۲۶ درتهران ) بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. شهرت وی بیشتر به خاطر بازی در مجموعه‌های طنز سال‌های دهه ۸۰ خورشیدی می‌باشد. وی به عنوان خواننده با گروه موسیقی «بیان» نیز همکاری داشته‌است. وی اصالتا تهرانی است..۴ خواهر و ۴ برادر دارد و او فرزند یکی مانده به آخر خانواده ی امیر جلالی است.میزان تحصیلات وی فوق دیپلم حسابداری می باشد . و در کار دولتی ، رئیس تمرکز حساب ها در شهر و روستا بود که پس از بازنشسته شدن در سال ۷۸ و همزمان با انتشارات خوارزمی ، به عنوان مدیر مالی شرکت های ساختمانی سنگ و ستون مشغول به کار شد .

وی یک فرزند دختر و دو نوه دارد.در سایت های محتلف خبری مبنی بر این که مجید یاسر بازیگر مرد داماد وی می باشد منتشر گردیده بود که توسط خودش تکذیب گردید.بازیگری را از سال ۷۴ با بازی در سریال زیر گنبد کبود آغاز کرد اما با سریالهای رضا عطاران در دهه ۸۰ توانست به خوبی شناخته شود. وی علاوه بر بازیگری به گفته خودش حرفه اصلیش، موسیقی است و مایل است دراین حرفه، بیش از پیش فعالیت نماید . وی چندی پیش نیز در تهران کنسرتی برگزار نمود.

(۶۴)

65
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>