صحبت های تماشاچیان درباره بنزین بعد زلزله در دورهمی | فیلم

صحبت های تماشاچیان درباره بنزین بعد زلزله در دورهمی  | فیلم

صحبت های تماشاچیان درباره بنزین بعد زلزله در دورهمی

انرژی و نفت در قسمت یازدهم ۱۱ دورهمی مهران مدیری ۱۵ دی ۹۶  . برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری شب گذشته ۱۵ دی ماه ۹۶ ساعت ۲۳ روی آنتن رفت. مهران مدیری در این برنامه میزبانابوالفضل پورعرب سوپراستار سینمای ایران در دهه شصت و هفتاد بود.ابوالفضل پورعرب

ابوالفضل پورعرب ابولفضل پورعرب

مهران مدیری با دعوت از ابوالفضل پورعرب برای حضور در استودیوی برنامه دورهمی از او به عنوان اولین سوپراستار سینمای ایران یاد کرد که با فیلم عروس به شهرت رسید و از این هنرمند کشورمان خواست درباره ورودش به دنیای بازیگری بگوید.

بازیگر سریال شهرزاد در این باره گفت:من سال ۵۹ برای بازی در ماموریت حساس دعوت شدم و این آغاز تئاتر حرفه ای من بود و چندین سال مشغول تئاتر بودم و در واقع سینما در آن زمان یک رویا بود. پدرم مخالف بازیگر شدن من بود و دوست داشت که موسیقی بخوانم . زمانی که فیلم قربانی پخش شد من با هزاز ذوق کنار پدرم نشستم تا با هم فیلم را ببینیم اما زمانی که دید در فیلم سیگار میکشم یه کشیده به من زد و گفت من میدانستم آخر تو معتاد میشوی.

ابوالفضل پورعرب ادامه داد :فیلم عروس کاری از بهروز افخمی در واقع سکوی پرتابی برای من بود و من خیلی چیزها از آقای افخمی در این فیلم آموختم. من طبق تربیت پدرم عادت داشتم که خیلی متواضع باشم و همیشه به همه سلام میکردم و یک روز آقای افخمی از من خواست دیگر به همه سلام نکنم و گفت :من برای فیلم عروس از تو جسارت میخواهم ، یک بازیگر نقش اول نباید اینگونه رفتار کند.

(۳۰)

31
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>