مهران مدیری از بی ربط بودن شغل اعضای گروه دال به موسیقی گفت | فیلم

[mono_ir_video id=”731198″ qualities=”360,480,720,1080″]

مهران مدیری از بی ربط بودن شغل اعضای گروه دال به موسیقی گفت

مهران مدیری از بی ربط بودن شغل اعضای گروه دال به موسیقی گفت

برنامه تلویزیونی دورهمی شب گذشته با حضور گروه موسیقی «دال» به روی آنتن رفت و مهران مدیری با قیاس کشور ایران و ژاپن در خصوص وجدان کاری در بین کارمندها گفت.

مدیری با نگاهی به مسئولیت پذیری در شرکت‌های ژاپنی‌ بیان کرد: شرکت مسافربری ژاپن به دلیل اینکه بیست دقیقه زودتر حرکت کرد، مجبور به عذرخواهی شد اما در جایی دیگر اتوبوس با بیست دقیقه تاخیر، بیست تا دانش آموز را سوار می‌کند و بیست دقیقه بعد همه را ته دره خالی می‌کند و هیچ کس عذرخواهی نمی‌کند.

کارگردان و مجری برنامه تلویزیونی«دورهمی» افزود: در یک برهه زمانی از مردهای ایرانی برای کار خیلی به ژاپن می‌رفتند و خیلی هم ازدواج زن ژاپنی و مرد ایرانی شکل گرفت.

بار دیگر مدیری به زلزله استان کرمانشاه اشاره کرد و از همراهی و شرایط نامناسب زندگی در زمان بحران گفت.

مهران مدیری در ادامه برنامه و پس اجرای بخش نمایشی از گروه موسیقی «دال» برای حضور به صحنه «دورهمی» دعوت کرد و از آنها در خصوص شکل‌گیری گروهشان جویا شد.

مدیری در خصوص رشته‌های تحصیلی که گروه «دال» فارغ التحصیل شدند، گفت: شایان شکرآبی پزشک است، امین هدایتی معماری خوانده و همسر شکرآبی شاعر ترانه های گروه «دال» است.

هدایتی با اهدای دوچرخه گروه «دال» به موزه دورهمی از رونمایی دومین آلبوم گروه خود در اسفند ماه خبر داد.

مدیری در پایان با اشاره به خلاقیت و تنوع تولید محصولات در ژاپن، نگاهی به صنعت کشاورزی ایران داشت و گفت: محصولات کشاورزی و کشاورزان ایرانی دست کمی از ژاپنی ها در تنوع و تولید محصول زراعی و باغی ندارند.

(7)

8
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>