بخشی از کنسرت Rock the Pen اشکان خطیبی به زبان انگلیسی | فیلم

[mono_ir_video id=”81615″ qualities=”360,480,720,1080″]

بخشی از کنسرت Rock the Pen اشکان خطیبی به زبان انگلیسی | فیلم

بخشی از کنسرت Rock the Pen اشکان خطیبی به زبان انگلیسی که در تاریخ 24 آذرماه در قالب پروژه «قلم را بچرخان» در پردیس سینمایی چارسو برگزار شد.

خواننده آلبوم “ترافیک” با تجربه‌ای جدید و شمایلی جالب در کنسرتی تحت عنوان rock the pen (راک د پن) یا قلم را بچرخان،به روی صحنه رفت.

در این کنسرت اشکان خطیبی به همراه ارکستر نوازندگان خود چند قطعه محبوب موسیقی راک را اجرا کرد.

اشکان خطیبی که پیش از این نیز با حضور به عنوان خواننده در آلبوم “ترافیک” و برخی موسیقی نمایش‌ها از قبیل “در روزهای آخر اسفند…” و… توانسته قابلیت‌های خود در عرصه موسیقی را به نمایش بگذارد، این بار در یک کنسرت پر ایده، قرار است با اجراى آثارى از رولینگ استونز، پینک فلوید، بیتلز، دورز، جانى کش و…، “تاثیر موسیقى راک بر طراحى و ایده پردازى” را روی صحنه برد.

در این کنسرت نيما رمضان (گیتار الکتریک)، آرش سعيدی (گیتار بیس)، برديا اميری (درامز)، اشكان آبرون (کیبورد)، سروش عدل (گیتار الکتریک و آکوستیک) به عنوان نوازندگان ارکستر خطیبی به هنرنمایی پرداختند . یک طراح ديجيتال پينتينگ نیز به نام سهيل دانش اشراقی با تصویرگری‌هایش در جهت افزایش تأثیرگذاری موسیقی بر روی مخاطبان کوشید.

اشکان خطیبی پیش از این کنسرت در مصاحبه ای گفت:

«از آنجایی که این کنسرت به نوعی مخاطب خاص دارد که علاقمند و پیگیر موسیقی راک در دوران طلایی‌اش است.  استقبال از این اجرا باعث شده انرژی زیادی برای تمدید دوباره آن بگیریم و معتقدیم که این قشر مخاطب برای این قبیل اجراهای نوستالژیک، با دل و جان به سالن کنسرت می‌آید.»

 

 

 

(318)

319
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>