کنسرت سامان جلیلی

 

بیوگرافی سامان جلیلی

کنسرت سامان جلیلی

کنسرت

سامان جلیلی زاده ماه مرداد در سال ۱۳۷۰ متولد کرج و اصالتا شمالی مازندران است. ملیت سامان جلیلی ایرانی و پیشه خواننده سبک پاپ می باشد و در حدود ۱۸۵ سانتی‌متر قد دارد.سامان جلیلی از نوجوانی علاقه زیادی به خوانندگی داشته و از ۱۶ سالگی گیتار زدن را شروع کرده و با تشویقی و حمایتی که از سمت خانواده و دوستان داشته تصمیم گرفته این کار را به صورت جدی و حرفه ای دنبال کند.ملودی تلافی اولین کاری است که از سامان جلیلی پخش شد. دانشجوی انصرافی رشته ی معماری دانشگاه آزاد  است. در حال حاضر خانواده اش در جزیره کیش زندگی می کنند.

علاقه سامان جلیلی

سامان جلیلی در رابطه با علاقه اش گفته:از نوجوانی علاقه زیادی به خوانندگی داشتم و از ۱۶ سالگی گیتار زدن را شروع کردم و با تشویقی و حمایتی که از سمت خانواده و دوستان خود داشتم تصمیم گرفتم این کار رو به صورت جدی و حرفه ای دنبال کنم.الگوی من شادمهر عقیلی است در قطعه دوم آلبوم پرتگاه می‌ خواستم الگوی خودم را معرفی کنم، اما اصلا دوست ندارم که بگویند تو شبیه فلان خواننده می‌ خوانی و از او تقلید میکنی! اگر به قطعاتی مانند حرف دلم، تردید، خیال و دوست دارم گوش بدهند متوجه می‌ شوند که من سبک خودم را دنبال می‌ کنم و سعس میکنم که منحصر به فرد باشم.کنسرت سامان جلیلی اولین بار در سن ۲۳ سالگی او برگزار شد.

مطمئن هستم که می‌ توانم اتفاقات خوبی را رقم بزنم .واقعا نمی‌ دانم برای رسیدن به صد در صد اهدافم چند سال یا چند آلبوم باید بگذرد، در موسیقی ایران هیچ چیز مشخص و قطعی نیست و ممکن است خواننده‌ ای با کاری که از دیدگاه منتقدان ضعیف است، بسیار موفق ‌شود اما در مقابل کارهایی هم هستند که با حضور بهترین افراد تولید می‌شوند اما آن‌ طور که شایسته است شنیده نمی‌ شوند، به همین دلیل همیشه با تمام داشته‌ هایم وارد میدان می‌ شوم و برای خواسته ام میجنگم و تلاشم را خواهم کرد.

موفقیت سامان جلیلی در ورزش

داستان ورزش کردن من هم جالب است. من همیشه دوست داشتم کلاس فوتبال بروم ولی پدرم می گفت سر کوچه کلاس کاراته است و به کاراته برو نه فوتبال. باز می گفتم فوتبال و می گفتند دوتا کوچه پایین تر کلاس کشتی است و بیا کشتی را هم تست کن. به گونه ای شده بود که همیشه پدرم می گفت من در آن سال ها فقط برای تو اسب نخریدم و اگر اسب دوانی هم می رفتی دیگر همه چیز تمام بود! خلاصه بگویم ما به کیش رفتیم و در یکی از تیم های دسته دو یا سه کیش بازی می کردم. این موضوع برای ۷-۸ سال پیش است. من واقعا فوتبال را دوست داشتم. من آقای گل هم شده بودم. در تیم خدمات کیش فوروارد چپ بازی می کردم. من شدیدا استقلالی هستم.

اولین کنسرت

سامان جلیلی اولین کنسرت خود را در سن ۲۳ سالگی شروع کرد. این کنسرت در تهران در ۱۲ بهمن ۱۳۹۳ در سالن نمایشگاه میلاد برگزار شد. جلیلی از خواننده هایی است که متاسفانه کنسرتشان در بهار ۱۳۹۴ لغو شدند.صدای وی شباهت جالبی به صدای شادمهر عقیلی دیگر خواننده ایرانی دارد ولی سامان جلیلی دوست ندارد او را مقایسه کنند. خود جلیلی نیز در چندین مصاحبه اعلام کرده است که الگوی او در موسیقی شادمهر عقیلی می باشد.جلیلی از خواننده هایی است که آلبوم های او در کتاب پاپ نامه مورد بررسی و تحلیل قرار گرفته اند. برنامه موسیقی «هفت شنبه» بی بی سی فارسی به بررسی ترانه های جلیلی پرداخته است.برای دیدن کنسرت سامان جلیلی در برج میلاد با ما همرا باشید.

 

(۴۹)

50
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>