جادوی دستان ریچارد کلایدرمن در کنسرت | فیلم

[mono_ir_video id=”79074″ qualities=”360,480,720,1080″]

جادوی دستان ریچارد کلایدرمن در کنسرت | فیلم

ریچارد کلایدرمن آهنگساز و نوازنده مشهور پیانو فرانسوی است. او با اجرا و ضبط بیش از ۱۲۰۰ ملودی یکی از پرکارترین پیانیست های کلاسیک و پاپ دنیا به شمار می‌رود. تلفیق موسیقی پاپ و کلاسیک به همراه گزینش و گردآوری ملودی‌های رمانتیک باعث شده تا بسیاری از شنوندگان عادی موسیقی به شنیدن آثار او علاقمند شوند به گونه‌ای که تا کنون بیش از ۸۰ میلیون نسخه از آثار او به فروش رسیده است و از این جهت نیز وی میان سایر نوازندگان پیانو رکورد دار است.

بسیار از نوازندگان و هنرجویان پیانو بعد از شنیدن آثار ریچارد کلایدرمن به نوازندگی پیانو علاقه‌مند شده اند و پیانو را به عنوان ساز آموزشی خود برگزیده‌اند. از این رو آثار ریچارد کلایدرمن را می‌توان پلی میان موسیقی پاپ و کلاسیک دانست. آثاری که شنوندگان عادی موسیقی به سرعت با آن ارتباط برقرار می‌کنند و سپس دریچه‌ای برای ورود به دنیای موسیقی کلاسیک روبرویشان گشوده می‌شود.

در اینجا می توانند اجرای قطعه بسیار زیبا و احساسی Querida که توسط موج آنلاین تهیه شده را ببینید و لذت ببرید.

(42)

43
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>