تنظیم مجدد آهنگ Thriller از مایکل جکسون توسط توحید نوری و گیتار الکتریک عادل روح نواز | فیلم

تنظیم مجدد آهنگ Thriller از مایکل جکسون توسط توحید نوری و گیتار الکتریک عادل روح نواز

تنظیم مجدد آهنگ Thriller از مایکل جکسون توسط توحید نوری و گیتار الکتریک عادل روح نواز

«تریلر» (به انگلیسی: Thriller) تک‌آهنگی از آلبوم «تریلر» اثر مایکل جکسون هنرمند آمریکایی است. این ترانه در ۲۳ ژانویه ۱۹۸۴ منتشر شد. پس از انتشار رتبه ۴ را در ۱۰۰ آهنگ داغ بیلبورد و رتبهٔ ۱۰ را در جدول موسیقی آلبوم‌های بریتانیا کسب نمود.

موزیک ویدئوی این ترانه با عنوان تریلر مایکل جکسون از طرف MTV به عنوان «بهترین موزیک ویدئوی تمام تاریخ» انتخاب شده است. همچنین در سال ۲۰۰۹ توسط کتابخانه کنگره به لیست گنجینهٔ فیلم‌های ملی آمریکا (National Film Registry) اضافه شد. تریلر مایکل جکسون در این لیست اولین و تنها موزیک ویدئوی انتخاب شده است.

صدای فردی که به عنوان راوی، در موسیقی و موزیک‌ویدئو شنیده می شود، صدای وینسنت پرایس است.

با توجه به شواهد و مدارک این ترانه در حدود ۱٫۱۵۹٫۰۰۰ نسخه در آمریکا فروش داشته‌است و به طور منظم در صدر جدول‌های موسیقی و آهنگ‌های محبوب حضور داشته‌است.

 

عادل روح نواز متولد سال ۱۳۷۱ از شهر رشت، در سن ٩ سالگی فعالیت موسیقیایی خود را با ساز گیتار شروع کرد و با یادگیری از متدهای تصویری و کتابهای مختلف به صورت خودآموز نوازندگی را ادامه داد.
عادل خود را آهنگساز و تنظیم کننده ایی می نامد که در کنارش گیتار کمپانی Mayones Guitars&Basses می باشد و فعالیت خود را با گروه Acrovaya ادامه می دهد. آموزش آنلاین در ایران و خارج از کشور از طریق متد شخصی، همکاری در کنسرت های متعدد، شرکت در مسابقات جهانی گیتار الکتریک، کسب مقام دوم در مسابقات Mayones/Duncan 2014 و… حاصل فعالیت های اخیر عادل بوده است.

(۴۸)

49
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>