حمایت صریح علیرضا قربانی از حسن روحانی در کنسرت دیشب تالار وحدت : آقای روحانی تنها نیستند | فیلم

حمایت صریح علیرضا قربانی از حسن روحانی در کنسرت دیشب تالار وحدت : آقای روحانی تنها نیستند | فیلم

حمایت صریح علیرضا قربانی از حسن روحانی در کنسرت دیشب تالار وحدت : آقای روحانی تنها نیستند

کنسرت علیرضا قربانی به آهنگسازی سامان صمیمی و با عنوان “فروغ” که قرار بود ۱۸ و ۱۹ خرداد در تالار وحدت روی صحنه برود هفته قبل برای همدردی با آسیب‌دیدگان و بازماندگان حادثه تروریستی تهران کنسل شده بود، ۳ تا ۶ تیر برگزار می‌شود.

این اتفاق براساس تصمیم علیرضا قربانی و دست اندرکاران کنسرت او و برای احترام شهدا و بازماندگان فاجعه تروریستی ۱۷ خرداد در مجلس شورای اسلامی و حرم مطهر امام خمینی (ره) صورت گرفته است.

در این کنسرت آلبوم “فروغ” که ۱۰ خرداد منتشر شده بود اجرا خواهد شد؛ در این آلبوم، ده قطعه‌ با استفاده از سروده‌های فروغ فرخزاد، مولانا و علیرضا کلیایی اجرا شده است.

با وجود اینکه قطعه “فروغ” از این مجموعه، زمستان سال گذشته منتشر شد اما تمامی قطعات آلبوم جدید علیرضا قربانی برای اولین‌بار است که در کنسرت‌ تیرماه اجرا می‌شود.

علیرضا قربانی عصر روز هفدهم خرداد که حمله تروریستی به مجلس شورای اسلامی و حرم مطهر امام خمینی(ره) رخ داد در پیامی ویدئویی  تعویق افتادن اجرایش را به اطلاع مخاطبانش رساند.

(۱۳)

14
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>