کنسرت آقای سماع ٧ اردیبهشت در کرج | فیلم

کنسرت آقای سماع ٧ اردیبهشت در کرج

کنسرت آقای سماع ٧ اردیبهشت در کرج

امیرحسین حسنی‌نیا خواننده و آهنگساز گروه موسیقی «آقای سماع»  ضمن اشاره به پرکار بودن گروه «آقای سماع» در سال‌های اخیر اشاره کرد: ما طی دو سال گذشت در تهران حدود ۲۰ سانس اجرا داشتیم ولی در سال جاری بیشتر اجرا‌هایمان در خارج از کشور و در کشورهایی چون ترکیه، قزاقستان، ژاپن و… بوده است. آخرین اجرایمان در تهران هم به هشتم مهرماه بر می‌گردد.

وی درباره برنامه‌های آتی اجراهای «آقای سماع» گفت: گروه «آقای سماع» اواخر زمستان سال جاری برای اجرای موسیقی به استرالیا سفر خواهد کرد. همچنین ما برای تابستان سال آینده هم یک تور اروپایی و یک تور اجرا در شهرستان‌های کشور برنامه‌ریزی کرده‌ایم.

امیرحسین حسنی‌نیا در پایان در مورد زمان انتشار آلبوم دوم آقای سماع گفت: آلبوم «رازآوری» ماه آینده با هشت قطعه به تهیه‌کنندگی امیرمسعود هیدارن منتشر خواهد شد. به نظر خودم این آلبوم یک آلبوم تلفیقی است چرا که در آن ضمن اجرای موسیقی سنتی، از موسیقی جز نیز استفاده کرده‌ام. این تلفیق جوری صورت گرفته که مطبوع باشد و من امیدوارم که مخاطبان موسیقی از آن لذت ببرند.

(۱۰)

11
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>