تمرین گروه سون برای کنسرت اردیبهشت | فیلم

تمرین گروه سون برای کنسرت اردیبهشت

تمرین گروه سون برای کنسرت اردیبهشت ۱۳۹۶

گروه موسیقی «سون»، یکی از گروههای پر طرفدار موسیقی پاپ کشورمان، پس از مدتی غیبت از عرصه اجراهای زنده، تازه ترین اثر خود را تحت عنوان «دنیای بعد تو»، منتشر کرده تا سومین آلبوم رسمی این گروه روانه بازار موسیقی کشور شود.

این آلبوم شامل یازده آهنگ به نام های «دیره»، «دنیای بعد تو»، «می خوام ببینمت»، «من عاشقت می شم»، «مثل یه مرد»، «دیوونه»، «تنهاترین»، «اولین عشق»، «حواسم به توئه»، «دوست داشتنی» و «ادعا» است که چهار قطعه آن به نام های «دیره»، «دنیای بعد تو»، «اولین عشق» و «ادعا» قبلا به صورت تک‌آهنگ یا ویدیو کلیپ منتشر شده بود.

حدود ۱۲ سال از تاسیس گروه «سون» می‌گذرد. در این مدت با پخش دو آلبوم و اجراهای زنده متعدد، تجربه‌های موسیقایی در اعضای گروه اندوخته گشته که تمامی آن را در آلبوم سوم آن‌ها می توان مشاهده کرد.

بخش اعظم تولید «دنیای بعد تو» در خارج از کشور انجام شده و پروسه تهیه تولید نیز نزدیک به چهار سال زمان برده است.

اعضای گروه «هفت» را «آرش قنادی»، «کیارش پوزشی» و «امیر قنادی» تشکیل می‌دهند و این مجموعه شناخته شده، در تاریخ ۷ اردیبهشت ماه ۱۳۹۶ با مجموعه قطعاتی از آلبوم تازه و برخی قطعات قدیمی در سالن «میلاد نمایشگاه بین المللی»، برای مخاطبان رقم خواهند زد.

گفتنی ست آلبوم «دنیای بعد تو» از گروه «سون»، توسط مؤسسه فرهنگی و هنری «آوای دوران» منتشر شده است.

(۴۲)

43
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>