دعوت وحید تاج برای شرکت در آیین رونمایی آلبوم عطار ۲۸ فروردین | فیلم

دعوت وحید تاج برای شرکت در آیین رونمایی آلبوم عطار ۲۸ فروردین

دعوت وحید تاج برای شرکت در آیین رونمایی آلبوم عطار ۲۸ فروردین ۱۳۹۶ .

با احترام شما عزیزان رو دعوت میکنیم به آیین رونمایی از آلبوم “عطار”

آهنگساز : آرش کامور
خواننده : وحید تاج

دوشنبه ۲۸ فروردین ساعت ۱۵:۳۰ تالار رودکی تهران خیابان حافظ خیابان شهریار.

 

شهر نیشابور چهره‌های برجسته فرهنگی و هنری بسیاری دارد و می‌توان عطار را از بزرگترین این مفاخر دانست. آلبوم «عطار» ماحصل دستاوردهای هنری آرش کامور است که ادای دینی به زادگاهش می‌باشد و این هنرمند تمام تلاش خود را برای اشاعه اندیشه جهانی عطار داشته است.

 

پیش از این آرش کامور آلبوم‌هایی با صدای وحید تاج، محمد معتمدی و سالار عقیلی منتشر کرده بود و اکنون برای آخرین تجربه خود همکاری مجددی با وحید تاج داشته است.

 

در این اثر پیانوی شایان شکرآبی و سازهای زهی که میثم مروستی، آتنا اشتیاقی و علیرضا دریایی نواخته‌اند را در کنار باغلامای نوید مثمر، تار آذری حسین عطاپور، دودوک حسین قاسم‌زاده و عود مریم خدابخش خواهیم شنید. نوازندگان کوبه‌ای نیز حسین رضایی نیا، درشن آنند، حامد حبیب‌پور، شایان ریاحی و سهیل اله‌دادیان بوده‌اند. ناگفته نماند مراسم رونمایی این آلبوم با حضور هنرمندان آن و اجرای قطعاتی از این اثر در روز دوشنبه بیست و هشتم فروردین ماه در سالن رودکی شهر تهران برگزار خواهد شد.

(۲۷)

28
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>