موسیقی فیلم با گرگ ها می رقصد با بازی کوین کاستنر وموسیقی از جان باری تولید ۱۹۹۰ | فیلم

موسیقی فیلم با گرگ ها می رقصد با بازی کوین کاستنر وموسیقی از جان باری تولید ۱۹۹۰

موسیقی فیلم با گرگ ها می رقصد با بازی کوین کاستنر وموسیقی از جان باری تولید ۱۹۹۰

کوین کاستنر (Kevin Costner) نقش‌های خیلی خوب و مهمی در طول دوران بازیگری خود داشته است، ولی فیلم Dances With Wolves «با گرگ‌ها می‌رقصد» را می‌توان به راحتی بهترین اثر او دانست. Dances With Wolves «با گرگ‌ها می‌رقصد» اولین فیلم بود که کوین کاستنر کرگردانی کرد. فیلم وسترنی که توانست هفت جایزه‌ی اسکار نیز کسب کند. حالا به نظر می‌رسد که کاستنر قصد داشته باشد یک فیلم وسترن دیگر نیز بسازد و این موضوع کافی است تا توجه طرفداران و سینمادوستان را به خود جلب کند.

کوین کاستنر با سایت ورایتی (Variety) مصاحبه‌ای داشت و در آن، درباره‌ی فیلم جدید خود، Hidden Figures، که داستان ان درباره‌ی زنان آمریکایی آفریقایی تبار است که در ناسا کار می‌کردند و در سفر انسان به ماه نقش داشتند. بحث در نهایت به فیلم Dances With Wolves «با گرگ‌ها می‌رقصد» رسید و در این نقطه از مصاحبه از کاستنر پرسیده شده که آیا تا به حال به فکر ساخت وسترنی دیگری افتاده است؟ کاستنر در پاسخ به این سوال جواب داد که چند وقتی است که بر روی توسعه یک پروژه‌ی وسترن جدید کار می‌کند.

یک فیلم دارم که چند وقتی است بر روی آن کار می‌کنم. داستان این فیلم حدود ۱۰ ساعت است. شاید این داستان را به سه فیلم تقسیم کنم و یک فیلم دیگر آن‌ها را ادامه دهد. حتی می‌توانم به سراغ تلوزیون نیز بروم. یک مجموعه فیلم وسترن که به هم وصل باشند مثل فیلم‌های Jean De Florette و Manon Of The Spring.

 

(۱۱)

12
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>