حمایت سروش جمشیدی از سومین آلبوم میثم ابراهیمی به نام تیک | فیلم

حمایت سروش جمشیدی از سومین آلبوم میثم ابراهیمی به نام تیک | فیلم

حمایت سروش جمشیدی از سومین آلبوم میثم ابراهیمی به نام تیک

آلبوم موسیقی تیک تازه‌ترین اثر میثم ابراهیمی خواننده موسیقی پاپ کشورمان‌، برای نخستین بار در ایران، در قالب حافظه جانبی فِلَش (USB Flash Memory) در بازار موسیقی کشور منتشر شد که نسخه دیجیتال این اثر نیز، هم‌زمان از طریق سایت «ریتمو» قابل خریداری و دریافت است.
آلبوم «تیک» هشت قطعه به نام‌های «شب و ستاره»، «فکرشو کن»، «لبخند عروسکی»، «عشق من»، «سکوت»، «آرومم»، «عزیزم» و «بی‌انصاف» دارد که کوشان حداد، سینا شعبانخانی، مهرزاد امیرخانی، صالح رضایی، عاطفه حبیبی، حامد برادران و شاهین شیخی ازجمله هنرمندان و نوازندگانی هستند که در تولید این اثر با میثم ابراهیمی همکاری داشته‌اند. ناگفته نماند آلبوم «تیک» ضمن فروش دیجیتال از طریق ریتمو، در دو نسخه سی‌دی و فلش‌مموری در دسترس مخاطبین قرارگرفته است.

 

میثم ابراهیمی درباره جزئیات این اثر و انگیزه‌اش از انتشار آلبوم «تیک» با روشی متفاوت، می‌گوید: «در انتشار این اثر، علاوه بر سی‌دی آلبوم که طبق روال عرضه می‌شود، نسخه فِلش USB آلبوم «تیک» هم در بازار موجود است. ظرفیت این فلش‌ها ۸ گیگابایت است و قطعات آلبوم، تمامی کاورها و تیزرهای قطعات مختلف را در بر دارد. همچنین برای انتشار این آلبوم در قالب فلش مموری، چند هدف عمده داشته‌ایم که یکی از آن‌ها تشویق مخاطبین به خرید نسخه اصلی آثار فرهنگی است، به‌طوری‌که می‌توانند به بهانه خرید یک آلبوم موسیقی، یک فلش مِموری هم داشته باشند که تا همیشه قابل‌استفاده خواهد بود.

 

هدف دیگر، تسهیل در استفاده از نسخه اصلی آلبوم‌ها است؛ چراکه سی‌دی‌هایی که از آلبوم‌ها منتشر می‌شوند، با فرمت صوتی (Audio) هستند و برای ذخیره در رایانه‌های شخصی، نیاز به نرم‌افزارهای مختلفی است که برخی کاربران آشنایی کافی با این روش‌ها ندارند و درنهایت به دانلود کردن قطعات روی می‌‌آورند. اما پَروَنجاهایی که در فلش مموری قرار دارند به‌آسانی قابل کپی کردن هستند.»

(۶۱)

62
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>