به علت کسالت محمدرضا درویشی مراسم رونمایی از آلبوم جدیدش لغو شد / خبر | فیلم

به علت کسالت محمدرضا درویشی مراسم رونمایی از آلبوم جدیدش لغو شد / خبر

به علت کسالت محمدرضا درویشی مراسم رونمایی از آلبوم جدیدش لغو شد / خبر :

آیین رونمایی آلبوم «در سکوت آفتاب نیمه شب» با آهنگسازی محمد رضا درویشی که قرار بود روز یکشنبه پانزدهم اسفندماه سال جاری، در موزه هنرهای معاصر برگزار شود، به علت کسالت استاد محمدرضا درویشی برگزار نخواهد شد.

لازم به ذکر است در حال حاضر حال استاد درویشی مساعد و رو به بهبود است، اما بنا بر صلاحدید خانواده و پزشک معالج ایشان، تصمیم به لغو مراسم رونمایی گرفته شد.

برگزارکنندگان ضمن عذرخواهی از تمامی مدعوین، علاقه‌مندان و فرهیختگان حوزه هنر که چشم‌انتظار انتشار این اثر بودند، با اعلام لغو برنامه، بهبودی کامل استاد درویشی را از خداوند منان خواستارند.

آلبوم «در سکوت آفتاب نیمه شب»، به پیشنهاد حسین بهروزی‌نیا برای تنظیم اثری سمفونیک روی دو قطعه از آثار او، توسط محمدرضا درویشی نگاشته شده و برای نخستین‌بار در سال ۲۰۱۳ میلادی در سالن اصلی کنسرواتوار چایکوفسکی، با اجرای ارکستر سمفونیک حاجت‌تپه آنکارا به عنوان ارکستر مهمان کنسرواتوار چایکوفسکی مسکو با رهبری بوراک توزون اجرا شد.

 

محمدرضا درویشی(۲۵ مهر ۱۳۳۴ شیراز) آهنگ‌ساز، پژوهشگر موسیقی و مؤلف دائرهالمعارف سازهای ایران است.

وی در سال ۱۳۵۷ در رشته آهنگسازی از دانشکده هنرهای زیبای تهران فارغ‌التحصیل شد. او علاوه بر آهنگسازی، از بیست سال پیش پژوهش در موسیقی نواحی مختلف را با سفر به شهرها و روستاهای ایران آغاز کرده‌است.

(۷)

8
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>