صحبتهای محسن رجب پور تهیه کننده موسیقی و رییس ترانه شرقی در کنار حامد همایون | فیلم

صحبتهای محسن رجب پور تهیه کننده موسیقی و رییس ترانه شرقی در کنار حامد همایون

صحبتهای محسن رجب پور تهیه کننده موسیقی و رییس ترانه شرقی در کنار حامد همایون :

 

«حامد همایون» برای اولین‌بار در جریان نشست خبری اولین آلبوم رسمی‌اش رو به روی دوربین‌های رسانه‌ها و اصحاب مطبوعات نشست. در این برنامه که با همت «محسن رجب‌پور»، تهیه‌کننده این آلبوم و مدیر شرکت «ترانه شرقی»، برگزار شده بود جمع کثیری از نمایندگان رسانه‌های گروهی حضور پیدا کردند و چند اتفاق مهم در این برنامه رخ داد. حامد همایون در حضور نمایندگان وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی به عنوان سفیر مبارزه با سرطان و ترویج آموزش‌های همگانی این بیماری معرفی شد.

 

همچنین براساس قولی که محسن رجب‌پور به موسسه خیریه «محک» داده بود، او صد در صد عواید اولین کنسرت این خواننده را در جشنواره موسیقی فجر را در قالب یک چک که صبح روز نشست خبری از طریق انجمن موسیقی ایران و ستاد جشنواره موسیقی فجر به دستش رسیده بود به مدیر روابط عمومی آن موسسه خیریه تقدیم کرد. برای اطلاع از سایر مباحث این نشست خبری که مجری آن «هیراد حاتمی» بود.

 

خانم «کامکار»، مدیر روابط عمومی موسسه محک، در ابتدای برنامه پشت تریبون حاضر شد و اعلام کرد:«من به نمایندگی از موسسه خیریه محک در اینجا حضور دارم. این موسسه فقط با مشارکت‌های مردمی اداره می‌شود و مشارکت‌های هنرمندان یکی از موارد ارزشمند برای ما است. در ربع قرن فعالیت موسسه محک نام‌آورترین هنرمندان ایران در این سازمان جایگاه و هنر و محبوبیت خودشان را به انسانیت و کمک به همنوع تقدیم کردند.

 

(۱۶۱)

162
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>