نوای آهنگ پایان انتظار از استاد بهرام حصیری | فیلم

نوای آهنگ پایان انتظار از استاد بهرام حصیری

نوای آهنگ پایان انتظار از استاد بهرام حصیری :

حصیری متولد سال ۱۳۳۰ در تهران است و دارای مدرک فوق دیپلم در رشته ادبیات فارسی می باشد.وی از سال ۱۳۵۰ شروع به یادگیری آواز در محضر استاد مرحوم اسماعیل مهرتاش می کند. پس از آن به خدمت مرحوم ادیب خوانساری در رادیو و تلویزیون سابق می رود وسپس راهی هنرستان موسیقی ملی شده نزد استاد محمد کریمی ردیف های موسیقی را می آموزد. شروع خوانندگی در سال ۱۳۶۳ با دو اثر از جهان بخش پازوکی و مجتبی میرزاده در سریال تلویزیونی سمعک عیار بوده است.
همکاری نزدیک او با صدا وسیما از سال ۱۳۷۱ به دعوت استاد اسداله ملک با اثری از ایشان بنام جان عاشق روی شعری از مشفق کاشانی شروع می شود.

اولین نوار کاست آقای حصیری نیز با همین نام توسط شرکت سروش به بازار عرضه می شود. بعد از آن نواری بنام بی تو خاکستر روی شعری از م.آزاد و مشفق کاشانی با آهنگسازی اکبر آزاد و تولید شرکت ساربانگ قدم تازه ای در کارهای وی است. کاست بی آشیانه از ساخته های احمد رضا مؤید محسنی با اشعاری از مولانا، صائب تبریزی، اطهری کرمانی وبیژن ترقی بعد از آن تهیه می شود.

از کارهای دیگر وی یاد دوست ساخته علی سراجیان است. بهرام حصیری در حال حاضر با گروه هم نوازان که سرپرستی آن را اسداله ملک بر عهده دارد، همکاری نزدیک دارد.

(۴۸۱)

482
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>