اجرا بخشی از تصنیف کویر با صدای محمد معتمدی و پیانو پوریا خادم | فیلم

اجرا بخشی از تصنیف کویر با صدای محمد معتمدی و پیانو پوریا خادم | فیلم


اجرا بخشی از تصنیف کویر با صدای محمد معتمدی و پیانو پوریا خادم 

آیین رونمایی از پوئم سمفونی ” تختی”
شنبه هفتم اسفند ماه ۱۳۹۵
سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران

منبع: کانال فرهنگسرای نیاوران

 

آیین رونمایی از پوئم سمفونی جهان‌ پهلوان «غلامرضا تختی» شنبه شب با حضور جمعی از بزرگان کشتی و هنر در فرهنگسرای نیاوران برگزار شد.

رهبری ارکستر این سمفونی بر عهده علی رهبری رهبر ارکستر برجسته ایرانی، آهنگسازی بر عهده پوریا خادم و خوانندگی آن نیز بر عهده محمد معتمدی با شعر مهرداد مولوی – شاعر جوانِ ۱۸ ساله کشور – است.

همچنین این اثر توسط ارکستر فیلارمونیک پراگ که یکی از ۲۰ ارکستر برتر دنیاست در استودیو اسمچکی تولید شده است. تعدادی از نوازندگان خارجی نیز در تولید این اثر مشارکت داشته‌اند.

محمد معتمدی خواننده این اثر با بیان اینکه باعث افتخارش است در کنار استاد علی رهبری و آهنگسازی پوریا خادم چنین اثر فاخری را اجرا کرده است، گفت: بودن در این کار مطمئناً نقطه پر رنگ زندگی کاری من است و امیدوارم این لیاقت را داشته باشم که اثری در حد نام تختی ارائه کرده باشم.

پوریا خادم اظهار کرد: هرآنچه در توان داشتم به کار گرفتم تا کاری در شأن تختی انجام دهم تا به این صورت دِین خود را نسبت به او ادا کنم.

در ادامه این مراسم، محمد معتمدی بر روی سن حاضر شد و با نوازندگی پیانو توسط پوریا خادم، به اجرای برنامه پرداخت.

در پایان مراسم رونمایی از پوئم سمفونی جهان پهلوان تختی نیز پهلوان عباس زندی، داریوش ارجمند، علیرضا رضایی، رحیم علی‌آبادی، ابراهیم جوادی، پوران درخشنده، محمد پنجعلی، مرادخانی معاون فرهنگی وزیر ارشاد و عوامل سازنده این اثر بر روی سن حاضر شدند و از آلبوم پوئم سمفونی جهان پهلوان تختی رونمایی شد. سپس حاضران بر روی سن بر پوستر این اثر امضایی را به یادگار ثبت کردند.

(۵۰)

51
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>