خاطره بازی و دلتنگی بهروز صفاریان برای قدیما با صدای خشایار اعتمادی | فیلم

خاطره بازی و دلتنگی بهروز صفاریان برای قدیما با صدای خشایار اعتمادی | فیلم

خاطره بازی و دلتنگی بهروز صفاریان برای قدیما با صدای خشایار اعتمادی

خشایار اعتمادی (متولد ۱۱ فروردین ۱۳۵۰ در تهران) خواننده ایرانی است.

او در ۴ سالگی کار با ملودیکا و در ۵ سالگی کار با آکاردئون را آموخته‌است. اعتمادی در سن ۶ سالگی خوانندگی را شروع کرده و در ۱۳ سالگی شروع به یادگیری و نواختن پیانو کرده است. خشایار اعتمادی، فعالیت در عرصه موسیقی را از پانزده سالگی شروع کرد.

از سال ۷۴ با از پنهان حافظ وارد دنیای موسیقی شد و با خواندن ترانه «بارون» با شعری از شاملو به شهرت رسید. اعتمادی تاکنون اجراهای زیادی داشته و در سه جشنواره شرکت کرده که از جمله آن‌ها می‌توان به جشنواره پاپ و دو جشنواره بین‌المللی در ایران و جشنواره بین‌المللی موسیقی مسلمانان سارایوو W.O.M.FF اشاره کرد. او دانش‌آموخته رشته اقتصاد بازرگانی است.‌

‘خشایار اعتمادی’ خواننده موسیقی پاپ، جریان موسیقی را در کشور زنده و پویا دانست و گفت: هرچند که امسال فعالیتم در عرصه موسیقی بسیار کم بود اما برخلاف افرادی که در چنین شرایطی همه چیز را تیره و تار توصیف می کنند، جریان موسیقی در کشور را مثبت ارزیابی می کنم.

‘خشایار اعتمادی’ روز سه شنبه در گفت وگو با ایرنا در مورد عملکرد موسیقی پاپ در سال گذشته در کشورمان اظهار داشت: خوشبختانه حمایتهای مسوولان و متولیان هنری کشور از موسیقی در سال گذشته کم نظیر بود.
وی گفت: برگزاری کنسرت های متعدد و صدور آلبوم های فراوان به عرصه موسیقایی کشور در سال گذشته نشان از حسن نظر متولیان و راهبران کلان هنری کشور به این هنر بود.
این خواننده موسیقی پاپ گفت: امیدوارم متولیان و مسوولان هنری کشور امسال در عرصه موسیقی، اولویت سیاست هایشان به ترتیب حمایت، هدایت، کارشناسی و سپس ممیزی باشد.

(۸)

9
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>